Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

Basket maçlarının canlı yayınlarından nefret ediyorum. Atılan her sayının tekrarını vermek zorundamısınız yönetmen ve operatör arkadaşlar? Top oyundayken adamlar 2 saat atılan sayının tekrarını vermekle meşgul.
Yönetmen falan kimse biraz bu konuda uzmanlaşmış kanalların basket maçlarının yayınlarına kısaca bir baksın, ne zaman tekrar veriliyor, ne zaman yayın devam ediyor, ne zaman tekrar tekrar bir pozisyon yayınlanıyor, ne zaman alakasız bir doğa fotoğrafı yayınlanıyor!?

Bizim takım sayı atıyor, bunun tekrarı verilene kadar diğer takım bir sonraki sayıyı atmış bile oluyor ya da top kaybı yapmış oluyor, bilemedin top birisine çarpıp çıkmış oluyor, olmadı adam rakbinin ağzını burnunu kırıyor! Ama bizim yönetmen hala atılan sayının tekrarını vermekle meşgul!
Adam neredeyse serbest atışın bile tekrarını verecek noktada!!! Yönetmene, operatöre, senariste sanki her her sayı önemli demişler gibi!

Arkadaş basketbolda en basit kural bu, top oyundayken kameralar, oyuncular, hakemler, seyirciler, orada ne kadar canlı bir organizma varsa hepsi topa odaklanır, dünya yansa umrunda olmaz! Top oyunda olmadığı zaman ne tekrar etmek istersen edersin, istersen çizgi film tekrarı yayınla arkadaş! Ama bizimki top oyundayken boktan bir pozisyonun tekrarını yayınlamakla meşgul olur, salon yıkılsa umrunda olmaz!

Basket maçlarının yönetmeni falan kim bilmiyorum ama insan biraz mesleğine saygı duyar ve her spor organizasyonunun yayın politikalarına, açılarına, zamanlamasına, her haltına dikkat eder.

Ne demek istediğimi oturup en basitiyle yutubı açın ve gstv ile en kötü bir kanalın basket yayınlarıyla karşılaştırın! Aradaki farkı kabak gibi anlarsınız.

Son düzenleme:
Bugün 5'te 5 eski adıyla, Sarı mı ? Kırmızı mı ? yarışmasına katıldım.Adı gibi 5'te 5 yaptım.Muhtemelen bir iki program içinde yayınlanır.Daha eğlenceli ve ciddi hediyeli yarışmalar gelmesi dileğiyle :)

büyük bir yalan, faiklik...

efendim çok iyiymiş, fbtv'yle, bjktv'yle kıyaslansınmış...

fb tv dediğin ntv sporla başlar ligtv de trt de biter. sen koca galatasaray camiasının yegane yayıncısısın. hepsinden güçlü olman lazım. en sert en fanatik en donanımlı Galatasaray büyüklerini çıkartacaksın. sürekli canlı yayın yapacaksın, galatasaray hakkında konuşulmadık konu, incelenmedik olay bırakmayacaksın. aksi halde taraftarını bu fener medyasının vicdanına bırakmış olursun.

ha ha. nerede öyle bir anlayış. aksine galatasarayın elemanlarını eleştiren, tarihinin parçalarını değerlerini hiç ama hiç utanmadan aşağılayabilen, eyyamcı karakter zaafı yaşayan kişiler en çok konuk oluyor.

bu taraftar bu üçkağıtı yutmaz, o bardak birgün taşar.

6574a629b7807863628a0a267d998934.jpg

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt