Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetleriniz

Cevap: Galatasaray TV Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

Fatih Terim bi keresinde demişti.GSTV'nin çok eksikleri varmış iyi bir yatırım gerekiyor.Biz de bunun sözünü veriyoruz gibisinden bir şey demişti.Demek ki yakın zamanda iyi hamleler yapılcak.İlk hamle türksatta ve ardından diğer platformlarda yayın yapmak olmalı.

Bu da fatih terimin sözünün haberi.

Terim'den Gönderme - Kükreyen Aslan - KukreyenAslan.com | Galatasaray | 1905

Umarım Fatih hoca bir el atar bu duruma...

1)Teçhizatları baştan aşağı yenilenmeli

2)Daha iyi bir sunucu kadrosuna sahip olmalı(ymnetşm anlmaında kısa süre önce değişiklikler oldu,sonuçlarını göreceğiz)

3)Maç sonrası ve genel yorumcuları daha göz önünde bulunan kişilerden seçmeliler

4)Program sayısı ve içerikleri yoğunlaştırılmalıdır.(Boş gördükleri yere eski maçları koymayı bıraksınlar)

Görüntü kalitesi artsın.

Spiker ve Sunucular tanınmış Galatasaraylılar olmalı. Hep aynı adamları görüyoruz.

Yayın akışına bir el atsınlar.

Hazırlık Maçlarını yayınlasınlar.

Yorumcular da gerçek Galatasaraylılar olmalı.

su an hakan sukur gstv de canlı yayın da konuk programdan haberimiz yok resmi sitede de haber yok

yayın akıısına ulasılamayan ve ne ızleyecegımızı kestıremedıgımız bu kadar buyuk kulubun buyuklugunun altında kalmıs bır tv 5 yıldır 1 gram ılerleme yok....

--yayın akısı yok

--canlı yayın yok denecek kadar az

--goruntu ve ses kalıtesı ılkel

--tekrarlardan basımız donuyor

Sanki winamp kullanılıyormuş havası var. Sabahtan açılıyor winamp, ertesi güne kadar aynı şeyler dön babam dön! Dönme dolap mübarek, aynı şeyleri izlemekten gına geliyor. Görüntü kalitesi, haber kalitesi, program kalitesi, spiker kalitesi yerlerde... Yayın akışına da uyulmuyor...

GSTV için söylenecek çok söz var. Böylesine büyük bir camianın televizyonu bu kadar kalitesiz olabilir mi? Benim aklım almıyor. Milyon eurolarca geliri olan bir kurumun Televizyonundaki ses ve görüntü kalitesi bu kadar düşük olamaz. Hele stüdyo programları ve haberler de gelen ses dayanılmaz. Etrafta çalışan insanların sesinin duyulması da ayrıca utanç verici bir durum. Geçen gün Şampiyonluk öyküsünü izlerken Galatasaray' ın fener maçına uğurlanışını gösteriyorlardı. Sanırsın maç 80 lerde oynanmış. Öyle bir görüntü vardı ekranda. Ayrıca çalışan spikerler de kusura bakmasınlar biraz diksiyon dersi alsınlar lütfen. Hele bir tanesi var bütün kelimeleri uzata uzata konuşuyor. Uyuz oluyorum. Programların tekrar tekrar gösterilmesi olayı en önemli konulardan birisi olması gerekirken en son aklımıza geliyor. Rahatlıkla izleyebildiğim tek şey Galatasaray' ımızın eski unutulmaz maçları. Bu arada unutmadan programdaki ses ile program sonundaki ses şiddetlerinin birbirini tutmaması yüzünden gecenin bir vakti birden yer gök inleyebiliyor.

Lütfen şu kalitesizliğe bir son verin ve şu kanalın müdavimi edin bizi.

izlemiyorum. izlenilebilitesi yok. o derece kötü. acı ama gerçek :(

Camiamızın büyüklüğü ile ters orantılı bir şekilde yayın yapan bir kanal.

Çok eksiği var...

bir ise yaramayan tv kanali, turksataq gecse ne olurki.kendi agzinin icinde oynanan maci yayinlamayan berbat tv kanali.

her gun sabahlari solarium cerenin gazete okudugu tv kanali.

ayrica kel bahrinin basinda oldugu tv kanali.

kisacasi Galatasaraya yakismayacak bir tv kanali.

Hani halka açılacaktı bu kanal? İzleyebilen varsa beri gelsin.

kanalın yüzünü yıllardır görmüyorum şikayet edemiyorum :D

Galatasaray TV nin daha kaliteli olması ve bir takım eksikliklerin giderilmesi için 100 bin TL paraya ihtiyaç var. Bu paranın temini için Fatih Terim 15 gün önce kanal yönetimine söz verdi. Yakında düzeleceğini düşünüyorum

Galatasaray TV nin daha kaliteli olması ve bir takım eksikliklerin giderilmesi için 100 bin TL paraya ihtiyaç var. Bu paranın temini için Fatih Terim 15 gün önce kanal yönetimine söz verdi. Yakında düzeleceğini düşünüyorum

İnşallah. Ama sanki 100 binden çok daha fazlasına ihtiyaç varmış gibi geliyor. Kameralar sadece okadar tutar bence.

Üst Alt