Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı!

Cevap: Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı!

semih bende türkmax kanalında çalışıyorum ve iç içeyiz her gün çalışanlarla durum senin bildiğin gibi değil ..

hayırlı olsun semih benim bilgim tamamen bu yönde kanala gittiğimde birilerini görürsem GS tV den kesinlikle tekrar soracağım

Tutmaz bu aşı malesef...

2 günde bir arıyorlar fakat şahsen ben olmadım çünki 2 ay sonra vazgeçecekler. Önce Türkiye de en az 20 milyon taraftarı olan klübün kanalını şifreli platforma taşı,sonra orda da şifrelet. Mübarek erotik kanal...

20 milyona ulaşabilmesi gereken kanalı herkesden kaçırıp ancak 12 bin kişiye izleten yönetime selamlar....

Ben de bu digiturk niye arıyor diyorum :D Bana da üye olsana diyecekler heralde. Üye olmanın ekstra bedeli nedir bilmiyorum ama diyecem ki yanında spormaxı da hediye ederseniz kabul :rolleyes:

Tutmaz bu aşı malesef...

2 günde bir arıyorlar fakat şahsen ben olmadım çünki 2 ay sonra vazgeçecekler. Önce Türkiye de en az 20 milyon taraftarı olan klübün kanalını şifreli platforma taşı,sonra orda da şifrelet. Mübarek erotik kanal...

20 milyona ulaşabilmesi gereken kanalı herkesden kaçırıp ancak 12 bin kişiye izleten yönetime selamlar....

ya sadece "mübarek erotik kanal" lafına koptum. ama yani o parayı alsan nolcak almasan nolcak. sanki tüm türkiyede herkesin evinde digiturk var...

ya sadece "mübarek erotik kanal" lafına koptum. ama yani o parayı alsan nolcak almasan nolcak. sanki tüm türkiyede herkesin evinde digiturk var...

Tv sektörü büyük bir sektör, ya halka açar kar edersin, yada halka kapatır zarar edersin.(Bunun yurtdışı örneklerini saymayalım çünkü bizim yurtdışıyla alım gücü farkımız var)

Gs TV diye sadece Gs'liler izlemek zorunda değil dizi bile koyarsın ama klübümüz Lise felsefesi üzerine kurulu olduğundan herşeye kapalıyız maalesef.

tv yönetmek kurmak kolay bir durum değil öyle 20milyona izlensin sadece şu olsun bu olsun demekle olmuyor aylık en az gideri bunun 150bin dolar civarı bir canlı yayın için bile nerden baksan 10bin dolar masraf harcıyorsun ve bu bütün masrafları karşılayan bir digiturk var daha ne isteniyor anlamıyorum

Biz 2004 yılından itibaren digitürk üyesiydik.Eve 2 ay fatura gelmediği için ödemedik.Digitürk yetkilileri 2 faturanızı ödeyin ve çıkın dediler.Bizde ödeyip çıktık.Şimdi ben 3 veya 6 aylık Gs Tv'ye abone olmak istiyorum.Sizce yaparlar mı?

GSTV’den Spor Aşkına

Galatasaray’ın ve Galatasaraylıların kanalı GSTV’den büyük kampanya.

3 ay veya daha uzun süreli GSTV aboneliğine geçen üyelere 3 ay boyunca Digiturk HD veya Spormax kanalı hediye!

Galatasaray’ın her geçen gün gelişen ve aynı kategoride yer aldığı kanallar arasında liderliğe oturan platformu GSTV, yeni aboneliğe geçenlere ve aboneliğini yenileyenlere sunduğu bu kampanyayla Galatasaray dünyasını evinize getiriyor.

Galatasaray’la ilgili haber, görüntü ve detayları herkesten önce alabileceğiniz, spora doyacağınız ve kulübünüze destek olacağınız GSTV’ye abone olmak için acele edin.

Valla türksata gelsin kanall digiturkten şifreli olarak üye olurum hemen ama tahutlu lig tv üyeliğim var ayrılırsam zararım büyük türksata gelsin kanal hemen üye olurum

valla arkadaşlar herkes üstüne alınmasın ama ne ala hem transfer yapılsın kiralık diye eleştir. hem aylık 5 lirayı çok gör yok erotik kanalmıymışda neymişde gerçekden ayıp.ben üyeyim umarım üye sayımız hergeçen gün artar.

Üst Alt