Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başladı!

Türkiye'de giderek gelişen ve rekabetin arttığı endüstriyel futbol ortamında, kulübüne destek olmak isteyen her Galatasaraylının yararlanabileceği yeni bir mecra yarından itibaren hayata geçiyor.

Galatasaray TV, yarından itibaren yeni bir üyelik sistemine geçiyor. Böylece sadece Galatasaray tarafından sağlanabilen ve sadece Galatasaray TV'ye tahsis edilen tüm özel içerikler, Türkiye'de ilk kez Galatasaray taraftarına Üyelik Sistemi dahilinde ulaştırılacak.

Yeni yayın dönemine giren Galatasaray TV'de başlayan üyelik sistemi ile, Galatasaray TV üyesi olacak Galatasaraylılar bu özel içeriklere sahip olurlarken, kulüplerine de destek olacaklar.

Kulüp-taraftar işbirliğinin sağlamlaştırılmasına yönelik bu yeni işbirliği, Büyük Galatasaray Ailesinin oluşturulması yönünde bugüne dek atılan adımların bir yenisi olacak.

Galatasaray Spor Kulübü ile Digiturk arasında yapılan anlaşmayla sadece Digiturk platformunda yayın yapacak olan Galatasaray TV, 1 Ekim’den itibaren üyelik sistemine geçecek. Digiturk üzerinden 75. kanaldan yayın yapan Galatasaray TV Üyelik sistemine aylık sadece 4.99 TL ile dahil olunabilecek.

Üyelik sistemine giriş oldukça basitleştirildi. Galatasaray TV servisi olmayan ve kanala gelen üyeleri özel bir ekran karşılayacak ve ekrandaki özel algoritmayı SMS olarak gönderen üye anında Galatasaray TV Üyelik Sistemine girmiş olacak. Ayrıca Digiweb internet sitesinden de Galatasaray TV Üyelik Sistemine girilebilecek.

Galatasaray TV'nin Özel İçeriği

o Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler

o İdmanlar (bir kısmı canlı)

o Özel röportajlar

o Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV’de

o Takımın tüm maçlarından özel görüntüler

o Galatasaray’ın eski maçları

o Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar

GS TV Üyelik Sistemi

Aylık: 4,99 TL

3 Aylık: 13,98 TL

6 Aylık: 26,94 TL

12 Aylık: 48,96 TL

Cevap: Galatasaray TV Üyelik Sistemi 1 Ekim'den İtibaren Başlıyor!

bence üye sayısı 100 ü bile bulmaz..çok saçma bir uygulama olmuş..

Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler

(Özel görüntüler dediği soyunma odasında formaları gösteriyor)

İdmanlar (bir kısmı canlı)

Sadece 5'e 2 çalışmadan 10 dk gösteriyor

Özel röportajlar

(Artık bitsin diye beklediğim sıkıcı röportajlar)

Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV'de

(Transfer haberinin bir ayrıcalığı yok zaten sadece transfer dönemlerinde gerçekleşen bir olay)

Takımın tüm maçlarından özel görüntüler

(Lig TV'deki perde arkası daha güzel bence. Ama yinede tv'de izlenmeye değer tek şey.)

Galatasaray'ın eski maçları

(Bıkkınlık geldi eski lig maçlarını görmekten)

Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar

(Haftada 1 kere oda)

İçerik diye sundukları şeyler gerçekten komik. Digiturk'e geçtiğinden beri izliyorum şifreye gircek kadar bir ayrıcalığı yok kanalın. Sadece programlar çoğaldı ama çoğu kalitesiz. GSTV'nin tek ayrıcalığı Rijkaard ile Soru-Cevap programı onun içinde aylık para ödenmez.

Yönetimin yaptığı bu uygulama çok saçma.

Ben Digitürk kullanıcısıyım Eko-spor paketi kullanıyorum benim GSTV mi kağatmışlar.aradım MHZ yi dediki 5 tl ekstra ücret verip açtırmam gerekiyormuş.o parada kulübe gidicekmiş doğruysa seve seve.acaba doğrumu söylüyorlar.

Özel röportajlar

(Transfer haberinin bir ayrıcalığı yok zaten sadece transfer dönemlerinde gerçekleşen bir olay)

(Lig TV'deki perde arkası daha güzel bence. Ama yinede tv'de izlenmeye değer tek şey.)

Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar

(Haftada 1 kere oda)

İçerik diye sundukları şeyler gerçekten komik. Digiturk'e geçtiğinden beri izliyorum şifreye gircek kadar bir ayrıcalığı yok kanalın. Sadece programlar çoğaldı ama çoğu kalitesiz. GSTV'nin tek ayrıcalığı Rijkaard ile Soru-Cevap programı onun içinde aylık para ödenmez.

Bende eko-spor kullanıyorum.aradım Mhz yi dediki 5 tl paket fiyatının üzerine verip GSTV yi izleyebilirsiniz.ve bu para direk GALATASARAY a gidiyormuş.gerçekten bende çok saçma buldum..GS yönetimi ratingini sanırım düşürmek istiyor.

çok karamsarsın demişsiniz de niye karamsar olmayayım...yanlış anlamayın ama diğer takımların kanalları ücretsiz halka açıkken ve kendi çabalarıyla yayın yapıyorken bize 5 tl verin izleyin demeleri gerçekten çok ama çok saçma..çünkü örnek veriyorum fenerbahce tvnin tüm gelirleri yine kendine geliyor..ordan aldığı reklam ücreti vs tamamen kulübe gidiyor ama biz digitürk e yaptırıyoruz tüm programlarımızı ve çekimlerimizi ve sadece dgitürkten izlenebiliyoruz bu sebeple oradaki reklamlardan gelen tüm kazanç digitürkün oluyor..üstüne şimdi bir de para verin diyorlar..onun yerine o işe de bir el atılsın bütçe ayarlansın kendi yayınımızı kendimiz yapalım..reklamlardan vsden para kazanalım.hiç olmadı saçma sapan telefonla kelime oyunu gibi yarışmalar veriyor bjk tv..onu yapalım..yine daha fazla kazanırız bu üyelik uygulamasına göre..saygılar...

Çok saçma falan değil. Biraz Messi' yi İbrahimoviç' i izlemeden önce Avrupa' daki büyük kulüplerin TV' leri kaç paraya izleniyor onu öğrenin önce. Herşeyi şikayet etmek en kolayı. Kanalın son dönem programları mükemmel. Avrupa kalitesine çıkılması için de ciddi yatırım gerekiyor. Şimdiden 4 stüdyo ve 1 naklen yayın arabası alındı. Bunlar önceden yoktu. Yepyeni programlar, jenerikler oluşturuldu. Digitürk' ün en çok izlenen 5. kanalı haline geldi GSTV. Ama bu yetmiyor, yönetim kanalı Avrupa' daki spor kanalları düzeyine çıkarmak istiyor.

Kendinizi Milan' la, Arsenal' le, Chelsea ile bir tutmuyorsanız, o zaman Galatasaray' lı da olmayın. Arama yapmak dünyanın en kolay işi Manchester United TV, Arsenal TV diye aratın bakalım google' da, bedava olanını bulacak mısınız?

Galatasaray'ın maçlarını gösterse bunlara ek olarak, neyse.

Özel röportajlar

(Haftada 1 kere oda)

Yönetim uygulamasına saçma demek kolay. O yönetim olmasa bu takımda sen ne Kewell'i görürdün ne de Rijkaard'ı..

Ayda bir paket sigara parasını vermemek için yönetime atıp tutmanızı da anlamıyorum ?!

çok karamsarsın demişsiniz de niye karamsar olmayayım...yanlış anlamayın ama diğer takımların kanalları ücretsiz halka açıkken ve kendi çabalarıyla yayın yapıyorken bize 5 tl verin izleyin demeleri gerçekten çok ama çok saçma..çünkü örnek veriyorum fenerbahce tvnin tüm gelirleri yine kendine geliyor..ordan aldığı reklam ücreti vs tamamen kulübe gidiyor ama biz digitürk e yaptırıyoruz tüm programlarımızı ve çekimlerimizi ve sadece dgitürkten izlenebiliyoruz bu sebeple oradaki reklamlardan gelen tüm kazanç digitürkün oluyor..üstüne şimdi bir de para verin diyorlar..onun yerine o işe de bir el atılsın bütçe ayarlansın kendi yayınımızı kendimiz yapalım..reklamlardan vsden para kazanalım.hiç olmadı saçma sapan telefonla kelime oyunu gibi yarışmalar veriyor bjk tv..onu yapalım..yine daha fazla kazanırız bu üyelik uygulamasına göre..saygılar...

Yahu sen nereden biliyorsun Fenerbahçe'nin gelirinin tamamının onlara gittiğini de bizimkinin Digiturk'e gittiğini? Her iki kulübün de muhasebesini sen mi tutuyorsun? Reklamlardan para kazanmak o kadar kolay mı? Ha bir de söylemeyi unuttum doğru, bizim yöneticilerimizin aklı senin kadar çalışmıyor o yüzden böyle bir uygulamaya gitmişler.

Burada sırf eleştirmek olsun diye eleştiri yapan arkadaşları anlamıyorum, takım yenilince acımasızca eleştirirler, böyle transfer mi olur derler, e hadi gel elini cebine at deyince binbir bahane.. Ya sen o GSTV'ye para ödesen hiç yayın yapmasa ne olur? Orada amaç GSTV mi izlemek kulübe destek mi olmak? Geçti artık o eski taraftar modeli. İyi futbolcu görmek istiyorsan destekleyeceksin arkadaş. İyi futbolcu göremediğin zaman da eski başkanlara, Canaydın'a giydirmeyeceksin. Yöneticinin ne zorluklarla kulübü döndürmeye çalıştığını bilmeden taraftar olmak ne kadar da kolay ?!

Kulübün bunu uygulamaya koymasındaki amaç orta vadede Galatasaray'ın tüm maçlarını GS TV üzerinden yayınlayarak ihalelerde ipi Digiturk gibi firmaların eline bırakmamak. Fenerbahçe de buna karşı bir uygulama geliştirmeye çalıştırıyor. Asıl şimdiki durumda, biz dünya yıldızlarını izletirken bunun kârını Digiturk'e bırakmış oluyoruz.

Süper bir taraftarımız var, GSMobile'dan sınıfta kaldık, GS TV'den de kalacağız.. Ama futbol bilgimiz Rijkaard'dan üstün maaşallah.

Günde 16,6 Kr yapıyor, yoldaki dilenciye versen arkandan küfreder, Ayda 5 TL vermek bu kadar mı zor Galatasaray taraftarı için ??

5 TL için bukadar yazışma olması bile garip...

Sevgili arkadaşlar,

açıkça televizyon yayını çok kalitesiz. Semih Yüksel'e bu konuda hak vermek lazım. Tekrar maçları (yer doldurmak için, nefret edilesi boyutta), sıkıcı röpörtajlar, vs. Onlar da çok kötü ama yine de, Fenerbahçe televizyonu bile bizden dinamik.

Tabi ki paralı üyelik olur, neden olmasın. Ama daha yayın cazip olmalı. Sayın Alper Somuncu kızmasın bana, sadece fikir jimnastiği yapacağım; olurunda olmazında değilim: Lost Galatasaray TV de oynuyor, İspanya ligi GS TV de, ikinci kanalda basket, voleybol ve yüzme karşılaşmaları veriliyor, haftanın Top 10'u şeklinde bir yerli ve yabancı müzik programı var; Hıncal Uluç yorum yapıyor, Coldplay ve Yalın konserleri, Hadise'nin klibi, Tarihte iz bırakanlar belgeseli, vs... Sadece örnekleme yaptım; önemli olan bu renklilik ve düzeye çıkabilmek. Hatta bunun yarısı bile yeter; o zaman 10 TL' ye de üye bulursunuz.

Bu haliyle maalesef çok kötü.

Günde 16,6 Kr yapıyor, yoldaki dilenciye versen arkandan küfreder, Ayda 5 TL vermek bu kadar mı zor Galatasaray taraftarı için ??

5 TL için bukadar yazışma olması bile garip...

Yayın kötüyse 5 lira çok, dilenciye 5 lira veriyorsam kendi kör vicdanımı rahatlatmak gibi bir işe yarıyordur, bu TV ye 5 lira versem ne olacak? Güzelleşirse 10 lira da veririm demiştim.

Şunu açıkça kabul etmek lazım, takım kötüyse kombine alınmaz, forma kötüyse satışı düşer, telefon hattı bol seçenekli değilse kimse almaz, vs.. Bunların hepsini satılabilir kılma sanatına da "iyi yöneticilik" denir. Adnan Polat yönetimi bu açıdan iyi yolda ama henüz GS TV de koşullar olgunlaşmadı.

Yayın/içerik kalitesiz diye ayda 5tl yi sakınmak (imkanı elvermeyenleri ayrı tutalım) enteresan. Bu 5tl 'lik bedelin zaten yayın/içerik kalitesini artırmak için alındığını gözardı etmeyin.

İleride kaliteli bir GSTV istiyorsanız bu hizmeti alırsınız. Almazsanız, zaten "neden kalitesiz?" diye sorgulama hakkınız olmaz.

Üst Alt