Galatasaray U14 Takımı Tepecikspor'a 25 Gol Attı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray U14 Takımı Tepecikspor'a 25 Gol Attı!

[h=4] Galatasaray U14 Futbol Takımı, Gelişim Ligi'nde Tepecikspor U14 Takımı'nı 25-0 yendi.[/h]
5064738.jpg

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde oynanan ve 35'er dakikadan 70 dakika oynanan maçta sarı kırmızılı takımın gollerini Ferhat Durmuş (7), Mustafa Yılmaz (3), Umut Can Karagöz (3), Bartuğ Elmaz (2), Taha Aydınlı (2), Özgür Baran Aksaka (2), Ensar Sarı, Feytullah Gürlük, Samet Halvaci, Selman Faruk Dibek, Veysel Can'dan geldi. Diğer golü ise Büyükçekmeceli oyuncu kendi kalesine attı.

3. haftayı maç yapmadan geçen Tuğberk Tanrıvermiş'in öğrencileri 5 hafta sonunda 4 maçta 12 puan topladı...

Fanatik

Moderatör tarafında düzenlendi:
6-7 den sonra hocamız daha fazla ustelememeliydi.

Sonuçta rakip takımdaki oyuncular daha çocuk onların psikolojilerini de düşünmeliyiz.

Çok yanlış bir durum olmuş.

<21.05.17-----20.45>
Şampiyon CİMBOM!

Sonuçta rakip takımdaki oyuncular daha çocuk onların psikolojilerini de düşünmeliyiz.

<21.05.17-----20.45>
Şampiyon CİMBOM!

O çocuklar da yenmeyi yenilmeyi öğrenecek. Sacma durum felan yok. Atabildinmi atacan ister 5 yaşinda ol, ister 25.

<21.05.17-----20.45>
Şampiyon CİMBOM!
Tam Hamza yorumu olmuş.

Diğer taraftan kendi oyuncuların da çocuk onların arzusunu da torpulemek ne kadar doğru. Sonuçta bu rekabet sisteminde oynanan bir oyun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tam Hamza yorumu olmuş.

Diğer taraftan kendi oyuncuların da çocuk onların arzusunu da torpulemek ne kadar doğru. Sonuçta bu rekabet sisteminde oynanan bir oyun.

Hamzayi sevmeyen biri olarak bu söylemini hakaret olarak algılamak istemiyorum.
Bu çocuklar profesyonel bir dünya da yaşamıyor ve gelişimlerinin daha basindalar

O çocuklar da yenmeyi yenilmeyi öğrenecek. Sacma durum felan yok. Atabildinmi atacan ister 5 yaşinda ol, ister 25.

Çocuk psikolojisinden anlamiyorsun renktaş belli.
Basketbol da Bizzat daha kötüsüne şahit olduğum için çocukların ne halde olduğunu birebir gözlemledim.

Böyle bir mağlubiyete maruz kalan çocuk etrafına sporcu olduğunu ve nerde oynadığını dahi soyleyemiyor

<21.05.17-----20.45>
Şampiyon CİMBOM!

Sn. Ahmed Arif Kesen gscmizde yapılanmış hamza lobisini çökerten kişidir. Hamza ile benzetmek çok ağır olmuş kendisine.

Ben kendisine Hamzaci demedim yorumu Hamza nin yorumlarına benzemiş (hani su kendi takimi yenikken rakip takimin cikan oyuncusunu teselli eden hamza)başka yere çekmeye gerek yok.

25-0 ı görünce ben de ayni sekilde düşünmüştüm çocuklar etkilenmiştir diye ama 14 yaş grubu çok farklı hırsın tavan yaptığı yaşlar altyapı ekibinin olaya duygusal bakmadığını gösterir bu skor.

Üst Alt