Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'ne Gidiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'ne Gidiyor

Ben şahsen hiç uzulmuyorm hatta hala dahi Avrupa kupaları için hayaller kuranlara şaşırıyorum ne uefasi ne şampiyonlar ligi kardeşim geçti o devirler oralar bize 3 5 gömlek büyük artık
Bizim için tek amaç var lig şampiyonluğu
Bu UEFA kupası bizi komple ligten koparır görürüz
Bizim takım 20 25 maçı zor kaldırıyor
Ayrıca UEFA'nın yerinde olsam katılım hakkını verip kupalara almam bizim takımları averaj takimiyiz sadece geçti artık o Avrupa fatihleri vs

Ben şahsen hiç uzulmuyorm hatta hala dahi Avrupa kupaları için hayaller kuranlara şaşırıyorum ne uefasi ne şampiyonlar ligi kardeşim geçti o devirler oralar bize 3 5 gömlek büyük artık
Bizim için tek amaç var lig şampiyonluğu
Bu UEFA kupası bizi komple ligten koparır görürüz
Bizim takım 20 25 maçı zor kaldırıyor
Ayrıca UEFA'nın yerinde olsam katılım hakkını verip kupalara almam bizim takımları averaj takimiyiz sadece geçti artık o Avrupa fatihleri vs
Kusura bakma ama uefa> lig bile.

Bu kadar sıkışık bir lig fikstüründe işimiz zorlaşır keşke grup maçlarını da tek maç üzerinden tarafsız sahada oynansa hiç deplasman ev sahibi diye ugrasmadan

Devamli su aglama modundan cikin yav, koskoca Galatasaray 3 kulvarda gidemicekmi? Ona gore takimi hazirlicaksin, adam olacaksin.

Mac gunu gelirin yokken garanti ve UEFA'da kazaninca verilen paraya hayir diyemeyiz.

Ayric oyuncularimizin avrupada pazarlama sansimiz olucak, nasil Ozan CL'de parlayip gittiyse. Gelecek sezon oyuncularimizi EL'de parlatip satabiliriz.

Ne kadar cok mac yaparsak iyidir. Oynasinlar. Yatmasinlar. Bunlarin hepsi az para kazanmiyor. Ha herseye cok para kazaniyorlar demek istemiyorum ama öyle.

Oynasinlar. Lafa gelince hepsi mükemmel profesyonel. Parayi alince profesyonel, alamayinca ihtarname cekmesini bilirler.
Oynasinlar aga oynasinlar.

Kaldiramazlar vs. hikaye. O zaman daha fazla oyuncu al. Kaldirabilen oyuncular al. Bu kadar maci kaldiramayan oyuncular amatör kümede oynasin.

Gitmeyelim gitmeyelim diyorsunuz da, puanlarimiz sifirlaniyor haberiniz vardir umarim bundan. Yarin bir gun sampiyon olup Sampiyonlar Ligine katilirsak, son torbadan katilacagiz ve 3 tane baba takim karsimiza cikinca uzulmeyecekseniz o vakit. Yine averaj takimi oluruz kesin.
3 tane baba takım çıkmadı da ne oldu?

Porto Schalke Moskovali grupta 4 puanı zar zor aldık.

Ha dediğin gibi bence de Avrupa'da olmalıyız ama yine rezil olacağımızdan şüphem yok.
Elemanin Avrupa futbolunda bir geçerliliği ve alakası kalmadı.
Tokatlayip tokatlayip evine gönderiyorlar.
Sonra da çıkıp ağlıyor Avrupa'da kötü olmamızın sebebi tahkim kurulu diye :))

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

CAS ne zaman aciklaniyor?

CAS, Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi bileti elde eden bordo mavili ekibin Avrupa kupalarına katılıp katılamayacağına yönelik kararını 3 Ağustos tarihinden önce olmak kaydıyla duyuracak.

Yarin aciklanir gibi. Cumartesi Pazar is günü degil. O yüzden en gec yarin belli olur diye düsünüyorum.

Üst Alt