Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !!

Cevap: Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !!

Markafoni-Trendyol-Limango'dan alışveriş yapan 10.000'lerce insan var. Dandik yerler olsa, kimse birşey almaz. Kaldı ki Galatasaray ürünü satıyorlar, yani sahte veya kullanılmış olsa en başta bizim kulüp dava açar siteye. Bizim GS Store'nin haberi vardır. Zaten ellerinde S-M-L gibi en çok giden bedenler genelde yok. Sanırım bizim kulübün Adidas'ları eritme projesi bu.

Markafoni-Trendyol-Limango bu tarz sitelerin tek dezavantajı ürünleri geç yollaması. Yani 2-3 gün de gelmez. 1-2 hafta da gelir.

Bunlara sipariş vericen unutucan , iki hafta sonra çıkıp geliyor iş yerime unutuyorum bazen banada süpriz oluyor, hediye alanımız yok kendi kendimize hediye alır gibi.

Adidasi artik kullanmiyoruz. Dolayisiyla elde kalan mallari ucuza satiyorlar. Elde kalan derken yanlis anlasilmasin urunler kullanilmamis yani sifir. Ben bir kac kez alisveris yapmistim. Tek sorun gec gelmesi.

Siz epeydir normal storelara gitmiyorsunuz anlaşılan (istanbul) Şuan o sitedeki tshirt lerin çoğu outlet avm lerdeki GSStore larda 5 tl lik reyonlarda :)

2008 formaları 19.90 standlarda pazar yeri gibi karman çorman herkez kurcalamış, bende kurcaladım çoğu XL

Markafoninin geç gelme olayı var. Daha geçen ayın 24 ünde eşim için LTB markasının kampanyasından 600 tl tutarında 20 parçaya yakın malzeme aldım. Bir de kendim için Crunell'den ayakkabı aldım. Benim ayakkabı 5 günde geldi, eşiminkiler 25 günde. Yuh. Aradım kaç defa fırçaladım.

Geç gelme olayı olduğu gerçek

Siz epeydir normal storelara gitmiyorsunuz anlaşılan (istanbul) Şuan o sitedeki tshirt lerin çoğu outlet avm lerdeki GSStore larda 5 tl lik reyonlarda :)

2008 formaları 19.90 standlarda pazar yeri gibi karman çorman herkez kurcalamış, bende kurcaladım çoğu XL

BU çoğu XL olayında ben çok şanslıyım ;)

Yeni Sahra'da bir tane outlet GSStore var. Bende geçen sene tesadüfen gördüm orayı. Bu tip eski ürünler orada da var. Fiyatlar hemen hemen yarı yarıya.

İlla üstüne denemek isteyen arkadaşlar oraya da bakabilir.

Ben dün sabahtan yazacaktım buraya ama acil sipariş verdim çıktım.

Erkek T-Shirt 2 tane

Erkek Sweatshirt

Atkı

Erkek kırmızı yağmurluk

Erkek eşofman altı

Erkek şort

hepsi 164 tl çok iyi denk geldi. umarım bedenlerde sıkıntı yaşamam.

Fener maçına gelicem, hava yağmurlu olursa giyerim diye o kırmızı yağmurluğu da aldım. Çok iyi denk geldi harbiden. Barış çok sağolasın ;)

Hadi beeeeeeeeee.

Danimarkaya siparis yokmus :(

Birsuru t-shirt falan bulmusdum :(

Üst Alt