Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !!

Arkadaşlar şimdii gördüm Markafoni'de Galatasaray'ın Adidas ürünleri satışa çıkmış baya uygun fiyatlar var.İlgilenenler bakabilir...

Cevap: Galatasaray Ürünleri Markafoni'de !!

Genelde XS-S-M bedenler yok hiç. Hep 2XL ve 3XL bedenler var.

Ayrıca Garnili Saten Gömlek Keita'nın giydiği bizim sitede 29TL'ydi sanırım burada 42.9TL :D

4 tane forma aldım teşekkürler Barış bilgilendirdiğin için. 2009 beyaz formasını ve 2008 turuncu formasını arıyordum zaten alacaktım :)

Koyu kırmızı forma

Oğluma parçalı forma

Eşime t shirt

Kendime kırmızı yağmurluk

Ve Şort aldım

Hepsi 119 Tl. Müthiş fiyat harbiden

Ev arkadaşım forma koleksiyonu yapıyordu. Onun için harika oldu, ben de bere aldım siyah. 190 Tl tuttu hepsi 6 forma + bere. Haberdar ettiğin için saol renkdaş. :)

Alan arkadaşlar için söyleyeyim,ürünler bayağı geç geliyor ve kullanılmış ürün gelebilir dikkat edin.

Sorun yaşayanlar sorunu anlatırlarsa sevinirim.Söylediniz de gelmedi mi? Trendyol-Markafoni-Limango en çok güvendiğim alışveriş siteleridir...

Kuzenlerimden de 180 Tl'lik alışveriş geldi. Hehe çok iyi oldu bu. Artık çıktığı gibi almasam mı formaları, kazık yemiş gibi oluyorum :( :D

4-5 kere markafoni'den alışveriş yaptım, hepsi 2 hafta içinde geldi.

Hepsi de son derece kullanılmamıştı. :)

Bu siteden epeydir alışveriş yapıyorum, yaşıyacağınız en büyük sorun geç gelme oluyor. Yada ellerinde ürün ( firmanın yanlış adet bildiriminden ötürü) bitmiş oluyor onun yerine mudaili ürün öneriyorlar + ürnün fiyatı kadar hediye çeki veriyorlar. Memnun edicez diye göbeği çatlıyor adamların .

Üst Alt