Galatasaray ve diğer kulüplerin malvarlıkları


GALATASARAYRiva Arazisi 1,175,000 metrekare Tapulu mal

Florya Metin Oktay Tesisleri 22,627 metrekare Tapulu mal

Kuruçeşme Adası 2,520 metrekare Tapulu mal

Ali Sami Yen Stadı yanında arsa 2,127 metrekare Tapulu mal

Hasnun Galip Sokak Kulüp merkezi 3 katlı bina Tapulu mal

Maltepe'de 6000 m2 arsa

Maslak'ta Arsa 39800 m2

Sapanca'da arsa 8000 m2

Erenköy’de 3 adet lüks daire 550 metrekare Tapulu mal

Kalamış,Seyrantepe,Kucuk Cekmece Kurek Tesisleri,Yapilacak olan Kibris tesisleri,Silivri kavakli,Yeni Galatasaray muzesi,Beylikduzu gibi devletten kiralanmış araziler mevcuttur.

Ayrica vakfa ait Galatasaray ilkogretim okulu,Galatasaray Lisesi,Galatasaray Universitesi ile binalariBEŞİKTAŞFulya Arsası 50,340 metrekare Tapulu mal

BJK Plaza Binası A ve B Blok’ta 3 bölüm Tapulu mal

Üsküdar’da daire 2 no’lu bir daire Tapulu mal

Ayrıca Ümraniye Tesisleri, İnönü Stadı gibi devletten kiralanmış araziler mevcuttur.FENERBAHÇEFenerbahçe’nin mal sahibi olduğu hiçbir tapulu mülkü yoktur. Saraçoğlu, Faruk Ilgaz, Samandıra, Dereağzı Tesisleri’nin tamamı devletin çeşitli kuruluşlarından kiralanmış araziler üzerinde bulunmaktadır.TRABZONSPORAynen Fenerbahçe gibi hiçbir tapulu mülkü yoktur. Mevcut tüm tesisleri devletten kiralanmış araziler üzerinde bulunmaktadır.Galatasaray’ın mal varlığı, bırakın Türkiye’yi dünya kulüpleri içinde gayrimenkul zengini olarak baş sıraları alıyor. Bugün Galatasaray Adası, Riva Arazisi ve Florya’daki arazinin paha biçilmez değeri gözardı edilemez.
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklarihepsini paraya çevirsek feneride beşiktaşıda satın alırız:D
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklariO değilde Bjk nin şu varlığını anlamadım :) Kira mi alıyorlar bundan aylık 500 TL :D"Üsküdar’da daire 2 no’lu bir daire Tapulu mal"
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklariEline sağlık Metin abi. Fenerbahçe'nin Villa'ları var futbolcularına zorla satmaya çalıştığı.Onu yazmayı unutmuşsun 6 tane. :D
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklariEline sağlık Metin abi. Fenerbahçe'nin Villa'ları var futbolcularına zorla satmaya çalıştığı.Onu yazmayı unutmuşsun 6 tane. :DAbraham o is basina yansiyinca sanirim fesh edildi elimde onunla ilgili bir haber vardi bulursam gonderirim sana bu arada tesislerinin hic birisinin ruhsati yok.Dere agzi dolgu alani yapilasma yasakti ama gecekondu yaptilar,stad ne belediyenin ne bakanligin onayi yok kacak yani gecekondu,simdi yaptiklari spor salonunun bildigim kadari ile ruhsati yok,antreman sahasi ormanla mahkemelik zaten butun bunlarda tapu hak getire.
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklarigs batarmı diye biara tartışıyordu garibanlar.geretsin takıma şampiyonluğu kaptırınca akılları başlarına geldi. karşılarında kim var anladılar.malvarlığına bak önce bir.spor klubü değil mübarek tüsiad holdingi.titanic batar cimbom batmaz.
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklariyaa bu işte bu gariplik olmasın arkadaşlar , buna göre Türkiye'deki bütün takımları hatta amatör branşlardaki bütün takımlara varlıklarını toplasanız bize ulaşamaz.

Ehh büyükler boşa dememiş , Galatasaray = Türkiye'dir.
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklario kadar sallayıp duruyorlar ama bilanço ortada

***** sekiztaşı borçlandırıp kulübün sahibi olmuş

axis yıldırımın sazanbahçesi zaten yıldırımın iki dudağının arasında.
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklarivaybe gercekten harika peki bu kadar borç batagındayken bazıları neden degerlendirilmiyor senelerdir acaba seyrantepemi bekleniyor birde inşallah buralar guzel degerlendirilir bu yönetimden şüpheliyim biraz adnan sezgin falan
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklarivaybe gercekten harika peki bu kadar borç batagındayken bazıları neden degerlendirilmiyor senelerdir acaba seyrantepemi bekleniyor birde inşallah buralar guzel degerlendirilir bu yönetimden şüpheliyim biraz adnan sezgin falanAdnan Sezgin'le idari-finansal işlerin ne alakası var. B.k atacaksan git sportif anlamda istediğin kadar at, idari işlerle ne alakası var Adnan Sezgin'in?
 
Cevap: Galatasaray ve diger kuluplerin mal varliklariyahu yemin ederim 3-5 seneye Turkiyenin finansal acidan en zengin klubu olacaz suandaki projelerle ve ozellikle riva ve TTA'dan gelecek gelirlerle.. simdi ortada at kosturanlari o zaman gorelim.. :D
 
Üst Alt