Galatasaray ve Fenerbahçe, Hakan Çalhanoğlu ile İlgileniyor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Fenerbahçe, Hakan Çalhanoğlu ile İlgileniyor İddiası!

1549404_940x531.jpg

Milan'ın 10 numarası Hakan Çalhanoğlu'na, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ilgisi var.

Bild

fener alsın . ayda yılda bir frikik atacak diye bu hımbıla bir ton para dökmeye gerek yok hele bu yabancı serbestliğinde.

fener alsın . ayda yılda bir frikik atacak diye bu hımbıla bir ton para dökmeye gerek yok hele bu yabancı serbestliğinde.

koskoca Milan'da zaten sırf frikik attığı için 4 ay ceza alan adamı 22M + 10Numarayı verdi değil mi? Bu kadar küçümsemeyin bazı şeyleri ya hu..

3-4 sene Leverkusen'in en büyük hücum gücüydü adam. Üstelik bu sene ki gibi kötü değildi, CL'de her sene son 16'ya kalıyordu Çalhanoğlu dönemi.

koskoca Milan'da zaten sırf frikik attığı için 4 ay ceza alan adamı 22M + 10Numarayı verdi değil mi? Bu kadar küçümsemeyin bazı şeyleri ya hu..

3-4 sene Leverkusen'in en büyük hücum gücüydü adam. Üstelik bu sene ki gibi kötü değildi, CL'de her sene son 16'ya kalıyordu Çalhanoğlu dönemi.

leverkusen herifi limon gibi sıktı dibi çıkınca milan'a itekledi. milli takımda senelerdir bakıyorum bir numarasını göremedim. kaldı ki biz toplu halde oynamıyoruz bireysel yetenekler ön plana çıkıyor.

leverkusen herifi limon gibi sıktı dibi çıkınca milan'a itekledi. milli takımda senelerdir bakıyorum bir numarasını göremedim. kaldı ki biz toplu halde oynamıyoruz bireysel yetenekler ön plana çıkıyor.

Milan'da kim iyi ki?? Andre Silva gibi oyuncu bile yapamadı. Yaşı henüz 23-24. Bana göre fırsat hamlesidir. Fatih Hoca kendisini sever. Hadi dediğin gibi akan oyunda hiç birşey yapmayan biri olsun. Adam bir tane uzaktan şut atar, bir frikik atar maç kazandırır.

Futbolda amaç ne? Gol. Golün en kolay yolu ne? Duran top. Bu konuda dünyanın en iyi 2-3 isminden biri kendisi.

Gelirse bizim için iyi olur. Ama kendisi için aynı şeyi söyleyemeceğim. Milano gibi bir şehirde, kafası rahat, sokakta rahat rahat gezmek varken buraya gelip iki gün sonra Mehmet Ayan, Levent Tuzemen, Erhan Telli gibi yalamaların diline düşüp, takım tökezlediğinde ıslıklanmayı istiyorsa ağır maldır.

Aynı şey Arda için de geçerli. Varoş varoş Sinan Engin ve Haluk Ulusoy'un oğluyla takılıp het hafta İstanbul'a geleceğine adam gibi yaşasa Londra, Milano, Barcelona, Monaco keyif yapar.

Gelirse bizim için iyi olur. Ama kendisi için aynı şeyi söyleyemeceğim. Milano gibi bir şehirde, kafası rahat, sokakta rahat rahat gezmek varken buraya gelip iki gün sonra Mehmet Ayan, Levent Tuzemen, Erhan Telli gibi yalamaların diline düşüp, takım tökezlediğinde ıslıklanmayı istiyorsa ağır maldır.

Aynı şey Arda için de geçerli. Varoş varoş Sinan Engin ve Haluk Ulusoy'un oğluyla takılıp het hafta İstanbul'a geleceğine adam gibi yaşasa Londra, Milano, Barcelona, Monaco keyif yapar.
Arda'nın yaşam stili bu zaten o yüzden o tarz bi classlığı yadırgamış olabilir.
Hakan da gelsin buradakilere zeybek nasıl oynanırı öğretsin

Iyide bu adam kimim yerine oyniyacak? Sol acik düsünüyorlarsa tam fiyasko olur, belhandanim yerine ise ozaman belhanda ne olacak?

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Gerek yok bu mala hiç bişey oynadığı yok ne şeyime transfer oluyorlar anlamıyorum.
bir buna birde ömer Toprağa verilen paraları görünce inanamıyorum.
Beşiktaş'taki Tolgay bundan iyi topçu.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt