Galatasaray ve Fluo'dan İş Birliği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Fluo'dan İş Birliği

Derdin ne arkadaşım senin ? Fikirlerime gem mi vuracaksın. Veyahut senin gibi düşünmek mi zorundayım. ? Ben beğenmedim ve itiraz ediyorum. Beğenenler ile ilgili tek kelime laf etmemişken ben sen neyin derdindesin.? Seninle aynı fikir de olmak zorunda mıyım.?
Yav senin gibi düşünen bir adamla aynı yerde buluşmak mümkün değil zira uçmuşsun inince haber ver.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamların logosu yeşil, niye kırmızı basmamışlar formaya diyorlar. :D Artık sponsorları logolarının rengine göre seçelim.

Dünyaca ünlü Mc Donald's Eski İnönü stadının altındaki şubesini niye Siyah Beyaz yaptı. ? Biri kıytırıktan bir şirket diğeri dünya restoran devi ! Bir kendinize gelin bence,tarihte örnekleri mevcuttur.

Formada daha doğrusu şortta logonun 1 e 1 aynı kullanılacağını sanmıyorum, cidden çok çirkin olur, logoların kulüp forma renklerine adapte edilmesi yeni bir şey değil... Barcelonanın yeni sezon formaları buna örnek gösterilebilir... Ha formasına hunharca reklam alan takımlar da var, mesela meksika takımları ve kuzey avrupa takımları genelde öyle oluyor. Ralli pilotu gibi geziyorlar ortalıkla çok çirkin oluyor.

Görsel olarak bende begenmedim, umarim iyi para verirler de, zannetmiyorum. Dursun söyle bir hayalet firmadan para pompalasa diyecem de, kurus koklatmaz pinti herif.

Üst Alt