Galatasaray ve Turkcell'den İş Birliği! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Turkcell'den İş Birliği!

Galatasaray köklü bir maziye sahip, ve bu köklü maziden güzel bir film çıkartılabilir gerçekten de. Bu kısa film bile bu kadar etkileyici ise filmi çok daha güzel olabilir.

Paketler çok ama çok kötü. 5 TL ye fazladan 100 dakika verilmiş. Kim alır bu paketi ya?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu paranin kaci klube gidecek onemli olani o. 5 tlnin 3 u klube gidiyorsa alinabilir.klube ekstra para gitmiyorsa paketler sacma
Adamlar 6 milyon vermişler.daha da vermez.

İletişim alanın da Bizi en az 10 sene kitlediler.
Aynı hazırlık maçları ve GStv olayı gibi olacak.

Elimize hem düzgün bir kaynak geçmeyecek hemde bu alanda başka kimseyle sponsorluk anlaşması yapamayacagiz.

Gün yüzü görme DURSUN!

Anlaşmanın doğrusunu biliyorsanız paylaşır mısınız? Bu konuda çok spekülasyonlar var. Turkcell de Galatasaray da anlaşmanın maddi boyutunu açıklamadı sanırım. Böyle olunca da herkes bir şey söylüyor.

Kampanya süresi 5 yıl.

6 milyon TL'ye ek olarak, kampanyadan birikecek paradan Turkcell ve Galatasaray pay alacak.

Anlaşmanın maddi boyutu kampanyadan gelecek para miktarına göre şekillenecek.

Şampiyon paket 9 liraymış.

Bilsem ki bu 9 lira'nin en az 6 lirası kulübe gidecek alırım ama dursun'un bize son kazığı olduğunu düşünüyorum.
Bu tarifeden kulube paket başına 0.50 kuruş bile gittiğini düşünmüyorum.

O sebeple şimdilik almayacağım.
Yeni yönetim çıkıp anlaşma detaylarını anlatırsa veya alacağımız katkı payını artirirsa o zaman alırım.

Para küçük ama damlaya damlaya göl olur.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Üst Alt