Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

08b2b95ba322422098cec01f00994d7f.jpeg

fft104mm1987920.jpg

08e4b3d895d3553_size221_w950_h696.jpg

H.O camiamıza

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, Vakıfbank'ta forma giyen 24 yaşındaki smaçör Cansu Çetin'i kadrosuna kattı. (Voleybol Plus)

Cansu'yu aldığımız iyi oldu. Bu yıl Vakıfta Guidetti üzerinde durmuştu baya. Milli takımada çağırmıştı. Birçok maçta Gözde'den daha iyi manşet almıştı. Sırada Rabadzhieva var. Bana kalırsa mutlaka bir tanede yerli orta almamız lazım. Bu kadar masraf yapıp tek yerli orta Aslı'yla gitmeyiz heralde.

Cansu'yu aldığımız iyi oldu. Bu yıl Vakıfta Guidetti üzerinde durmuştu baya. Milli takımada çağırmıştı. Birçok maçta Gözde'den daha iyi manşet almıştı. Sırada Rabadzhieva var. Bana kalırsa mutlaka bir tanede yerli orta almamız lazım. Bu kadar masraf yapıp tek yerli orta Aslı'yla gitmeyiz heralde.
Ben orta oyuncu olarak jack takimda kalıcak diye biliyorum

LG-H815 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rabadzhiva insallah alınmaz bizde oynadığı sezon çok kötüydü insallah almazlar.

Jack kaıyor. Ortalar Jack Ruseva Aslı bir de Su sanırım. Aslı sakatlansa falan ligde Su mu oynaycak bu kadar yatırımın olduğu yıl. Özgenur'u almaları lazım. Yoksa yine defolu bir kadro olacak.
Arkadaşlar farkindaysaniz 3-4 senedir hep gençlerle oynadık ve o gençleri kazanarak temelden iyi bir takim kurduk Asli sakatlanirsa Su mu oynayacak demissiniz evet oynayacak çünkü o kadar kisinin arkasinda sira kendine gelince elinden gelenin en iyisini yapacaktır zaten.

Arkadaşlar farkindaysaniz 3-4 senedir hep gençlerle oynadık ve o gençleri kazanarak temelden iyi bir takim kurduk Asli sakatlanirsa Su mu oynayacak demissiniz evet oynayacak çünkü o kadar kisinin arkasinda sira kendine gelince elinden gelenin en iyisini yapacaktır zaten.

Hangi gençleri oynattıkki ? Aslı ve Gamze başka yok. Onlarda çok potansiyelliydi zaten. Ada Su bunlarda o potansiyel pek yok malesef. Mesela Mislina daha iyi. İslam oyunlarında smaçör olarak oynatıldı çapraz olmasına rağmen ama nokta manşet aldı. Fizik olarakta uzun bir oyuncu. Onun üstüne düşmek lazım asıl.

Erkeklerde Teodor Todorov'u aldığımız söyleniyor. Hemen hemen her takımda oynayabilecek düzeyde böyle bir oyuncuyu nasıl aldık acaba bütçe düşecek deniyorken? Doğruysa çok çok iyi transfer.

Transfer çalışmalarını sürdüren Voleybol Sultanlar Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor, son iki sezondur Galatasaray forması giyen Belçikalı smaçör Charlotte Leys’i transfer etti.
Sezonu Galatasaray ile ikincilikle tamamlayan Belçikalı Milli oyuncu 1989 doğumlu ve 1.84 metre boyunda.
:atess::atess:Ühühühühühü

Üst Alt