Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Voleybolda da Montano'yu kaptırmışız. Çok güzel! Ünal Aysal da sıradan bir başkan olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Futbolda ekilen başarısızlık tohumları Alba'nın gidişiyle bu sezonun en iyisi kadın basketbol takımımızda ve Montano'nun gidişiyle voleybolda yüksek hedefler koyamayacağız anlaşılan. Ergin Ataman'ı da küstürecek hamleler yaparız. erkek basketbol takımı da düşer. Umarım hatalarını görür artık bu yönetim diyeceğim ama hiç umut yok.

Voleybolda da Montano'yu kaptırmışız. Çok güzel! Ünal Aysal da sıradan bir başkan olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Futbolda ekilen başarısızlık tohumları Alba'nın gidişiyle bu sezonun en iyisi kadın basketbol takımımızda ve Montano'nun gidişiyle voleybolda yüksek hedefler koyamayacağız anlaşılan. Ergin Ataman'ı da küstürecek hamleler yaparız. erkek basketbol takımı da düşer. Umarım hatalarını görür artık bu yönetim diyeceğim ama hiç umut yok.

Kendini boştan yere yorma hiç. Ünal Aysal'a laf söyledin diye hemen üşüşürler başına şimdi. Ünal Aysal ilk geldiği zamanlar amatör branşları toparlamıştı ama gitgide kötüye gitti. kadın baskkette Euroleague'i kazanmasak zaten yabancı oyuncu bile almayacaktık eminim. Voleybolda olanlar zaten ortada. Erkek basketten de pek umudum yok. Şuan Bjk'den halliceyiz resmen.

Evet en çok buna ben üzüldüm :( Kaç zamandır bunu dillendiriyordum gitti Eczacı aldı. Çok yazık oldu, ligler başladığıda herkes nasıl bir oyuncu olduğunu görecek. Bizim şubede çöpleri toplamaya devam etsin.

Yeter bu kadar rezillik . Voleybol branşlarımızı kökten kapatalım gitsin . En azından her maç Vakıfa , şikecilere , Eczacıya içeride dışarıda 3-0 yenilmektense şubemiz kapalı der otururuz böyle daha iyi .

En iyi oyuncun Montano ezeli rakibine gidiyor , en büyük transfer hedefin Azeryol Baküye gidiyor . De La Cruz eczacıya gidiyor .

Yetheerrrr :(

Yeter bu kadar rezillik . Voleybol branşlarımızı kökten kapatalım gitsin . En azından her maç Vakıfa , şikecilere , Eczacıya içeride dışarıda 3-0 yenilmektense şubemiz kapalı der otururuz böyle daha iyi .

En iyi oyuncun Montano ezeli rakibine gidiyor , en büyük transfer hedefin Azeryol Baküye gidiyor . De La Cruz eczacıya gidiyor .

Yetheerrrr :(

Bence bu sezon tamamen gençlerle oynayalım onlar gelişsin sonraki sezon tekrar yatırım yapalım. En azından elimizdeki yerli oyuncuların kıymetini bilelim. Fb bu sezon şampiyon oldu oldu olamazsa seneye küçülürler. Kim ve Montano 1'er milyon dolar alıyor. Eczacı'nın De la Cruz'u 900 bin dolara aldığı söyleniyor. Bu ücretleri verip bu oyuncuları alamadıktan sonra hiç masraf yapılmasın. Ne zaman bu oyuncular alınacak bu ücretler ödenecek o zaman adam akıllı yatırım yapılsın.

Bence bu sezon tamamen gençlerle oynayalım onlar gelişsin sonraki sezon tekrar yatırım yapalım. En azından elimizdeki yerli oyuncuların kıymetini bilelim. Fb bu sezon şampiyon oldu oldu olamazsa seneye küçülürler. Kim ve Montano 1'er milyon dolar alıyor. Eczacı'nın De la Cruz'u 900 bin dolara aldığı söyleniyor. Bu ücretleri verip bu oyuncuları alamadıktan sonra hiç masraf yapılmasın. Ne zaman bu oyuncular alınacak bu ücretler ödenecek o zaman adam akıllı yatırım yapılsın.

Piyasada iyi yabancı da kalmadı hatta Türk oyuncu bile kalmadı . İşimiz çok zor seneye için . Hedef 4.lük heralde .!

Piyasada iyi yabancı da kalmadı hatta Türk oyuncu bile kalmadı . İşimiz çok zor seneye için . Hedef 4.lük heralde .!

Hedef 4.lük zaten onu öğrendik yapılmayan transferlerden! Elimizdeki iyi yerliler Gamze, Aslı, Özgenur ve Nihan. 3 tane iyi yabancı almak çok zor değildi ama yönetim bunu bile çok gördü. Gelecek yıl için ben birşey beklemiyorum sende bekleme, sonra boştan yere üzülüyoruz.

G.Saray'ın gündeminde 3 isim var

Galatasaray Daikin transfere hız verdi. Sarı kırmızılılar, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Seda Tokatlıoğlu'nun yanı sıra Bosetti ve Brakocevic ile de görüşmelerini sürdürüyor.

Montano ve Lo Bianco ile yollarını ayıran Galatasaray Daikin transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Ezeli rakibi Fenerbahçe'den ayrılan Seda Tokatlıoğlu’nu kadrosuna katmaya çalışan sarı kırmızılılar, İtalya milli takım smaçörü Catarina Bosetti ve Vakıfbank'ın eski oyuncusu Jovana Brakocevic ile de temas halinde...

Sarı kırmızılılar, gelecek sezonun bütçesinin belli olmaması nedeniyle görüştüğü oyuncularla resmi sözleşme imzalıyamıyor.

NTVSpor

G.Saray'ın gündeminde 3 isim var

Galatasaray Daikin transfere hız verdi. Sarı kırmızılılar, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Seda Tokatlıoğlu'nun yanı sıra Bosetti ve Brakocevic ile de görüşmelerini sürdürüyor.

Montano ve Lo Bianco ile yollarını ayıran Galatasaray Daikin transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Ezeli rakibi Fenerbahçe'den ayrılan Seda Tokatlıoğlu’nu kadrosuna katmaya çalışan sarı kırmızılılar, İtalya milli takım smaçörü Catarina Bosetti ve Vakıfbank'ın eski oyuncusu Jovana Brakocevic ile de temas halinde...

Sarı kırmızılılar, gelecek sezonun bütçesinin belli olmaması nedeniyle görüştüğü oyuncularla resmi sözleşme imzalıyamıyor.

NTVSpor

Kaynak ntvspor mu ? Daha 3-4 gün önce Brako Azeryola gitti diye haber yapmışlardı :eek:

Hedef 4.lük zaten onu öğrendik yapılmayan transferlerden! Elimizdeki iyi yerliler Gamze, Aslı, Özgenur ve Nihan. 3 tane iyi yabancı almak çok zor değildi ama yönetim bunu bile çok gördü. Gelecek yıl için ben birşey beklemiyorum sende bekleme, sonra boştan yere üzülüyoruz.

Bosetti ile Seda ile falan olacak şey değil . Cev Cup'u alırız da sonra kapatırız şubeyi inşallah .

Bir de Türk Telekom sponsor olacak 10 milyon bütçe verecekmiş gibi salak salak haberler çıkmıştı :)

Kendini boştan yere yorma hiç. Ünal Aysal'a laf söyledin diye hemen üşüşürler başına şimdi. Ünal Aysal ilk geldiği zamanlar amatör branşları toparlamıştı ama gitgide kötüye gitti. kadın baskkette Euroleague'i kazanmasak zaten yabancı oyuncu bile almayacaktık eminim. Voleybolda olanlar zaten ortada. Erkek basketten de pek umudum yok. Şuan Bjk'den halliceyiz resmen.

Ünal Aysal ciddi anlamda efsane olma yolunda ilerleyen bir başkandı ama bu sene sıradan bir başkandan farklı davranmadı.

Ergin Ataman kaç yıl sonra şampiyon yaptı , basketbola yeterli transfer yapılmadı.

Kadın basketbol takımında da önceki senelere göre daha kısıtlı bir kadro kuruldu. Bugün iki takıma da tek kelime laf edilmiyorsa en büyük pay yönetimin değil Ergin Ataman ve kesinlikle Ekrem Memnun da.

Voleybolda hem erkeklerde Halkbank kadınlarda Vakıfbank gibi takımlara rağmen bence doğru hamleler yapılmıştı. Montano geldiğinde sevinmiştim ama o da sezon ortasında en kritik dönemde takımı yalnız bırakmak zorunda kaldı. Şimdi voleybolda da geriye gidiyoruz gibi duruyor.

Futboldaki harcamalarımıza bakarsak özellikle de devre arası transferlerine zarar ziyan kaç hamle olmuş oldu. Onun yarısı bile amatör branşlara ayrılsa yine dimdik dururduk ama futbolda başarısızlık olunca tamamen futbola odaklanıp diğer takımlarımızı boşlamaya başladılar. Darnel'i voleybol şubesinden alıp Florya'ya atamak bunu tam olarak gösteriyor.

Sonuç olarak Ünal Aysal yönetimi değiştirdiğinden beri futbolda dahil büyük bir düşüş halindeyiz. Bu yönetime rağmen başarılı olan şubelerimize bakarsak tamamen koçların etkisi var. Ergin Ataman ve Ekrem Memnun. Futbolda da belki Fatih Terim kalsa yine şampiyon olup bu durum göze batmayabilirdi. Bu sebeple Ünal Aysal için gelecek şuan pek parlak değil. Umarım ya hatalarından ders alır ya da doğrularını her şube de uygular. Futbolda da kritik zamanlarda sorumluluk alacak Ekrem Memnun ve Ergin Ataman gibi winner karakterli biri getirir.

eğer doğru dürüst zirveye oynayacak transfer yapılmayacaksa gençlerele mücadele edelim ,gençlerle bile 4. oluruz bu ligde zaten...

Bosetti ile Seda ile falan olacak şey değil . Cev Cup'u alırız da sonra kapatırız şubeyi inşallah .

Bir de Türk Telekom sponsor olacak 10 milyon bütçe verecekmiş gibi salak salak haberler çıkmıştı :)

Öyle Cev Cup'ı falan da kolay alamayız. Seneye Cev Cup da Rus takımlarında Omicka ya da Dinamo Krasnodar olacak. Sende tutturmuşsun şubeyi kapatalım diye :) En azından ben yerli oyuncularımızı izlemek istiyorum. Eczacı Vakıf ve Fb'Ye yenile yenile yönetim belki utanırda transfer yapar sonraki sene için.

Erkek basketbol bir derece de, kadın basketbol ve kadın-erkek voleybolda gelir 1 liraysa gider 10 lira. Bu saatten sonra erkek basketbol dışında amatör branşlara yatırım azaltılmalı. Orta vadede özellikle voleybol şubesi kapatılmalı. Lafa gelince hepimiz çok ilgiliyiz ama voleybol maçlarında oyuncular seyirciden fazla oluyor. Hedef en iyi olmak değilse -görüyoruz değil- kapatın.

Üst Alt