Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden Galatasaray, geçen sezon Halkbank’ta forma giyen Belaruslu smaçör Olieg Achrem ile sözleşme imzaladı. 2009-2016 yılları arasında Polonya ekiplerinden Asseco Resovia’nın kaptanlığını yapan tecrübeli oyuncunun takımıyla Polonya’da birçok şampiyonlukları ve Şampiyonlar Ligi’nde de ikincilikleri bulunuyor.
Halkbank ile şampiyonluk yaşayan 33 yaşındaki Milli oyuncu, 191 cm boyunda.
Oynadığı takımlar;
2001-2005 Belarus-Kommunalnik Grodno
2005-2007 Belarus-Technopribor Mohylew
2007-2009 Yunanistan-Iraklis Thessaloniki V.C.
2009-2016 Polonya-Asseco Resovia Rzeszów
Başarıları;
2008-2009 Şampiyonlar Ligi gümüş madalya
2011-2012 CEV Cup gümüş madalya
2014-2015 Şampiyonlar Ligi gümüş madalya
2016-2017 Efeler Ligi altın madalya

Dobriana Rabadzieva yeniden Galatasaray’da

DFgzKPeXoAEQQi-.jpg

Takım olmayı başarırsak izlenebilecek bir takım oluşturduk bence, ilk 3'te yerimizi alırız diye düşünüyorum, CL'de F4 neden olmasın.

Sarper kim oyuncular takip edemedim fazla.

[TABLE="width: 480"]

[TD="class: t_position"]Antrenör[/TD]

Nedim Özbey - - - -

[TD="class: t_position"]Pasör[/TD]

Hüseyin Koç - Mehmet Boğaçhan Zambak

[TD="class: t_position"]Smaçör[/TD]

Olieg Achrem (BLR) - Özgür Türkmen - Melih Sıratça - Yasin Aydın

[TD="class: t_position"]P.çaprazı[/TD]

Adis Lagumdzija - Ufuk Minici

[TD="class: t_position"]Orta[/TD]

Emin Gök - Doğukan Ulu - Ertuğrul Gazi Metin - Teodor Todorov (BUL)

[TD="class: t_position"]Libero[/TD]

Can Ayvazoğlu - Onurcan Çakır

Olieg ile ki halkbank tan geldi Teodor ki açıklanmadı daha iyi oyuncu diyorlar

[/TABLE]

DQXzl49X4AA0N80.jpg

Gizem Karadayı Galatasaray’da

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, Vestel Sultanlar Ligi ekibi Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden Gizem Karadayı ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Libero olarak görev yapan Gizem Karadayı 2008-2009 sezonunda Galatasaray’da oynadıktan sonra Vakıfbank, Fenerbahçe ve Volero Zürih’te forma giymişti. Deneyimli libero kariyerinde; 2 Şampiyonlar Ligi, 1 Dünya Kulüpler Şampiyonluğu, 2 Türkiye Ligi şampiyonluğu, 2 Türkiye Kupası, 3 Türkiye Süper Kupası, 1 İsviçre Ligi ve 1 İsviçre Kupası kazanmıştı.

Gizem Karadayı’nın kariyerinde aynı zamanda 2010-11 CEV Şampiyonlar Ligi Final Four "En İyi Libero", 2010-11 Bayanlar Voleybol Ligi "En İyi Libero", 2010-11 Bayanlar Voleybol Ligi "En İyi Karşılayıcı", 2011 Avrupa Ligi "En İyi Libero", 2011 FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası "En İyi Libero", 2012-13 CEV Şampiyonlar Ligi "En İyi Libero” bireysel ödülleri de bulunuyor.

Destinee Hooker'ı almışız sanırımda bu şubenin yarattığı hayal kırıklıklarındna sonra asla umutlanmıyorum artık.

Fener eskisi ayrıca sağlak pasör çaprazı mı olur...Çok kötü bir tercih...Madem fenerli alacağız Polen'i almalıydık hem tecrübe hem ahlak hem de solak daha ne olsun özellik olarak...

Polen fb'ye gitmeden önce Galatasaray taraftarıydı, yaptığı paylaşımları falan kaldırdı.

4.lük için kadro kuruluyor zaten iyi yerlileri Vakıf, Ecz, Fb topluyor.

Üst Alt