Galatasaray Yangın Yeri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yangın Yeri!

tudor-4757.jpg

Fenerbahçe yenilgisi Galatasaray Yönetimi ve Başkan Dursun Özbek'i bir kez daha ateş topunun içine attı.

Galatasaray sezonun son derbisini de hem de kendi sahasında kaybederek, taraftarlarını büyük hayal kırıklığına uğrattı. Sarı Kırmızılı takım pazar günkü maç sonrasında son 2 yılı derbi galibiyeti alamadan kapamış oldu. Ayrıca bu sezon ligde ilk 4 sırada yer alan takımlara ve Trabzonspor’a karşı da maç kazanamadan sezonu tamamlamış oldu.
Galatasaray’ın Fenerbahçe yenilgisi başkan Dursun Özbek üzerindeki camia ve taraftar baskısını yeniden alevlendirdi. Sarı Kırmızı kulüpte muhalif tüm isimler, başkan Özbek’ten olağanüstü seçim kararı almasını istiyor. Sosyal medyada Dursun Özbek’in istifası için peş peşe hashtagler açılırken Sarı Kırmızılı taraftarların öfke ve tepkisi görülmemiş hakarete varan sertlikte..

Kulübe 80 milyon şahsi hesabından para aktaran başkan Dursun Özbek ise bu zor günleri aşmak için sessiz kalmayı yeğliyor. Fenerbahçe maçı sonrasında kimseyle konuşmayan Dursun Özbek stadın tamamen boşalmasının ardından Türk Telekoml Arena’yı kimseye görünmeden terkedebildi. Ayrıca Dursun Özbek maçtan sonra valilikten yardım isteyerek, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden yolları kestirdi ve taraftarın tesis önüne gelerek protesto etmesini engellemiş oldu.

TUDOR’UN KREDİSİ BİTTİ

Galatasaray’da yönetim ayakta kalmak için çırpınırken bir yandan da teknik direktör İgor Tudor’un da hasabını kapamak amacında. Sarı Kırmızılı yönetimde İgor Tudor’un Galatasaray’ı yönetecek ağırlıkta ve tecrübede olmadığı görüşü tamamen ağırlık kazanmış durumda. Gelecek sezona teknik adam seçimi için araştırmalar başladı. İki yılda 5 teknik adamı gönderen Dursun Özbek Yönetimi gelecek sezon için ismi ve kariyeri tartışılmayacak bir teknik adama düşünüyor. Ancak böyle bir teknik adamın maliyeti ve transfer isteklerini de karşılamak ayrı bir sorun olarak ortaya çıkıyor.

YİNE TERİM Mİ?

Böyle zor bir dönemde Galatasaray’ı ancak Fatih Terim toparlar görüşü başkan Dursun Özbek’i etkilemiş durumda. Ne var ki yaşlanmış kadroya karşılık Galatasaray’ın transfer koşularının kısıtlı olması, Fatih Terim’in de böyle zor koşullarda gelmesini zorlaştırıyor. Ayrıca Terim’in Milli Takım’daki yıllık ücretini Galatasaray’ın verebilmesi zor gözüküyor. Fatih Terim’in gelmesi durumunda başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek’in de Florya’da kalmasının imkansız olacağı biliniyor.

TUDOR YÖNETİMİ DİNLEDİ AMA YİNE TUTMADI

Galatasaray’ın Hırvat teknik patronu İgor Tudor’un Sneijder ve Podolski’ye sıcak bakmadığı herkesce biliniyordu. 15 gün önce Başakşehir maçında iki yıldızı birden yedek kulübesinde oturtan İgor Tudor, başkan Özbek ile yaptığı görüşme sonrasında Podolski ve Sneijder’i Fenerbahçe maçında sahaya sürdü. Ancak iki yıldızın da Fenerbahçe savunması karşısında pek varlık gösterememesi Tudor’u haklı çıkardı. Hırvat teknik adamın kalan haftalarda Sneijder ve Podolski’yi, De Jonk gibi kulübede oturtması bekleniyor.

Galatasaray yangın yeri! – AMK Spor

Yav Tudor gitse kimi getirecek bu çapsızlar :D 4 ay hoca bulamayıp en sonunda alt yapı hocasına takımı emanet eden adamlardan bahsediyoruz

Tudor giderse onunla Dursun da gider artik diyordunuz Tudor geldiginde.

Bu yüzsüz Dursun hayatta gitmez 2018 de önce ben bunu tamamen kabullendim artik.

Cikip "Tudor'u siz istediniz ben de aldim, daha ne yapayim" diyecek yüzsüzlük var bu serefsiz de.

Tudor giderse onunla Dursun da gider artik diyordunuz Tudor geldiginde.

Bu yüzsüz Dursun hayatta gitmez 2018 de önce ben bunu tamamen kabullendim artik.

Cikip "Tudor'u siz istediniz ben de aldim, daha ne yapayim" diyecek yüzsüzlük var bu serefsiz de.

yalniz can ,soyleyecekleri arasinda belki tek hakli olacagi sey o olur

cunku riko gitsin tudor gelsin lafini en cok bizler soyledik ,yonetim de yapti , e kadronun degisemeyecegini bilmemize ragmen istedik ve getirdiler

Hala terim diyorlar.Terim deli falan mı da dursunla çalışsın.Dursun gitmedikçe bizden bir yol olmaz.Tudor gittikten sonra getirecekleri en fazla yılmaz vural olur bu saatten sonra

yalniz can ,soyleyecekleri arasinda belki tek hakli olacagi sey o olur

cunku riko gitsin tudor gelsin lafini en cok bizler soyledik ,yonetim de yapti , e kadronun degisemeyecegini bilmemize ragmen istedik ve getirdiler

Sanirim artik herkes anlamistir sorunun cogunlugunun teknik direktörle alakali olmadigini. Bence Riek hocam ile daha fazla puan toplardik simdiye kadar Tudor'a göre.

Onunla da gelecek adina ümitli birseyler yoktu ama Bruma dan Yasin den verim aliyordu en azindan: Tudor geldiginden beri performansini yukari tasidigi tek bir oyuncu yok.

Ben teknik direktör degisikliginin bir fark yaratmayacagini düsündügüm icin de Riek sene sonuna kadar kalsin, bu saatten sonra gelen adamdan hayir gelmez diyordum.

Sosyal medyada dönen muhabbet boykot bunu zaten sene başından beri diyoruz
Taraftarın yapabileceği tek protesto boykottur.

Sosyal medyada dönen muhabbet boykot bunu zaten sene başından beri diyoruz
Taraftarın yapabileceği tek protesto boykottur.

Boykot lafı dolanıyor ama bu boykot ne derece olacak o önemli.Stad son haftaları 3-4 binlerde oynarsa ciddi bir kayıp yaşarlar.Gene 15 20 bini bulursak pekte umursamazlar.Store zararlarını pek taktıklarını düşünmüyorum.

YİNE TERİM Mİ?
Böyle zor bir dönemde Galatasaray’ı ancak Fatih Terim toparlar görüşü başkan Dursun Özbek’i etkilemiş durumda. Ne var ki yaşlanmış kadroya karşılık Galatasaray’ın transfer koşularının kısıtlı olması, Fatih Terim’in de böyle zor koşullarda gelmesini zorlaştırıyor. Ayrıca Terim’in Milli Takım’daki yıllık ücretini Galatasaray’ın verebilmesi zor gözüküyor. Fatih Terim’in gelmesi durumunda başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek’in de Florya’da kalmasının imkansız olacağı biliniyor.

Gerçekten de bunun cevabını dünya biliyor o yüzden F.TERİM hariç her TD'yi getirirler ne de olsa abi, kardeş, yeğen kulübü yönetiyorlar gerçekten yazıklar olsun florya'yı ahıra çevirdiler oyuncuların performansı yerlere indi canları sıkılıyorlar 4-0 yenilgi üstüne mangal partisi filan yapıyorlar ne mangalı kardeşim Galatasaray 4 tane gol yemiş o mangalın üstünde futbolcuları pişiririm kadro dışı bırakırım bu kadar yufka yürekli yönetim mi olur bunlar yüzünden semih, selçuk, sneijder, poldi, de jong, carole gibiler yüz buluyor asıl kadro dışı bırakılması lazım ama adamlar gidip yenilmiş takıma mangal yaptırıp teselli vermeye çalışıyor başakşehir maçından sonra semih ve 2-3 oyuncuyu kadro dışı bırak bakalım neler değişiyor bu futbolculara iyi davranmak yaramıyor

Son düzenleme:
Üst Alt