Galatasaray Yasin'in Sözleşmesini Yeniliyor!


galatasaray_da_yasin_oztekin_icin_son_karar_verildi_h10417_25bd0.jpg


Milli futbolcu Yasin Öztekin, Galatasaray'daki sözleşmesini yenilemek için geri sayıma geçti.

Galatasaray'a 2014-15 sezonunun başında Kayseri Erciyes'ten takıma dahil edilen 30 yaşındaki Yasin Öztekin, 3 sezonda Muslere ve Selçuk İnan'la birlikte en istikrarlı oyuncu olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

2+1 YILLIK SÖZLEŞME VE ZAM
Bruma'nın gidişiyle kanatl alternatifi azalan Dursun Özbek yönetimindeki Galatasaray, Yasin'in bir yıllık sözleşmesini uzatıp, başarılı oyuncunun maaşında da 600-700 bin Euro civarında iyileştirme yapmayı planlıyor.

Senelik 1 milyon 150 bin Euro kazanan ve maç başı da 10 bin Euro alan Yasin Öztetin ile 2+1 yıllık yeni kontrat yapılmasıo öngörülüyor.

Galatasaray'da Yasin Oztekin icin son karar verildi!
 
Yeminle mal ve komisyon canavari bizim yönetimdeki cobanlar. Adam yaslandikca zam vermek nedir 1.8 milyon verilecek oyuncumu yasin?

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Ulan milletin topcusu yaslandikca daha az para aliyor bizde de tam tersi.

Ben demistim o Ahmet Bulut denen serefsizi bu kulübün kapisindan iceri sokmayacalardi diye, soktular simdi ugrassin dursunlar. Bununla menajerlik anlasmasi sagladiginda demistim ilk isi Yasin'e güzel ve zamli yeni bir kontrat ayarlamak olacaktir diye.

Bu cin gözlü herif bizim gerizekalilari 5 defa arka arkaya sulu dereye götürüp susuz getirir.
 
bu adam bundan sonra geçmişteki performansını veremez. zamlı sözleşme yapmak çok yanlış

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Bruma'nin 2018'de biten sözlesmesini uzatmayan hainler Yasin'in sözlesmesini uzatiyor. Bizde aldigi parayi bile kimse vermez Öztekin'e.

Üstelik bonservis olarak 250 bin euro önerirler belki. 30 yasina gelmis üstelik. 32-33 yasinda olacak. ABV DURSUN ABV.
 
3 sene Yasine 1.8 milyon, yani 5.4 milyon avro verip 33 yaşına geldiğinde eline birde 1.8 vererek göndermekmi yoksa 5 milyona Halilovici yıllık 1 milyona alıp ilerde tutmazsa en az 4-5 milyona satmakmı?

Karar çok net aslında ama bunu bizim kulüpler niye akıl edemiyor? Neden korkuyor arkadaş bunlar?


Yasin toplam maliyeti 5.4 milyon avro ve gönderme parası 1.8 milyon avro etti 7.2 milyon avro.

Halilovic 5 milyon bonservis ve 4 sene yıllık 1 milyon avro etti 9 milyon avro. Tutmazsa 4-5 milyona satarsın, tutarsa en az 20 milyon.
 
Son düzenleme:
Ama mali yapımıza uygun oyuncu alacağız. Kim Yer lan bunları. Kaliteli oyuncuya verirken düşünürsünüz 700 bin euroyu. Komisyonun içinde boğulun bu doğruysa
 
Üst Alt