Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde! | Diego Buonanotte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene yaşanan hayal kırıklığının ardından Galatasaray yönetimi şimdiden gelecek senenin takımını kurmak için yoğun bir çalışma içerisine girmiş durumda.

Sezon sonunda Lincoln ile büyük bir ihtimalle yollarını ayıracak olan Galatasaray yönetimi, oyun kurucu mevkiisi için arayışlarını devam ettiriyor.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre Galatasaray, Arjantin'in River Plate kulübünde oynayan Diego Buonanotte'nin peşinde.

Geçtiğimiz yıl da ismi Galatasaray ile anılan, Arjantin'de "Yeni Messi" diye lanse edilen Diego Buonanotte'nin bu sezon sarı kırmızılı formayı giyip giymeyeceği merak konusu oldu.

19 Nisan 1988 doğumlu 1.60 metre boyunda, 56 kg ağırlığındaki Diego Buonanotte, World Soccer dergisi tarafından geleceğin en iyi 50 yıldızı arasında gösterilmişti.

Seri çalımları, üstün top tekniği ve orta sahada üstlendiği "beyin" görevi ile şimdiden bir çok futbol otoritesi tarafından "geleceğin yıldızı" olarak adlandırılan Diego Buonanotte'nin peşinde Real Madrid, Barcelona, Inter, Juventus, Benfica, Spartak Moskova ve Lyon gibi kalbürüstü kulüplerin de olduğu iddia edildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

HABER : İLKER EZİBAY

Cevap: Galatasaray " Yeni Messi " nin peşinde !

Çok zor. Devamlı takip ediyorum bu oyuncuyu. Süper bir yetenek. Ama fizik gücü biraz zayıf. Türkiye'de tutunabilir mi orası bir muamma.

buanonette.jpg

Niye böyle oyuncular hep Güney Amerika'dan çıkıyor(!)

Hamsinin karadenizde çıkması gibi!

böyle 3. sınıf topçular da prim yapıyor ya, ben daha ne diyeyim. bu boyla, bu fizikle ne tür bir patlama bekleniyor ki?

Ya arkadaslar biz Lincolne hemen düsüyo diye kiziyoruz sonra böyle oyuncu aliyoruz olurmu böyle sey.

Geçen sene çıkan haberlerden sonra bu sene yayınlanan maçlarda baktım birkaç kere.Bize bırakacaklarını pek sanmıyorum.

Pesi falan yok.1,60 boyunda adam en fazla ne yapabilir ? Arjantin Ligi'nin yıldızı olur,o kadar.

İddia ediyorum Emre Çolak bu adamdan çok daha iyi futbolcu olacaktır.Tabi şans verilirse .. :eek:

Bu futbolcuyu beğenmemek için deli olmak lazım Murat Abi.Bak sen diyosun ki Emre Çolak bundan daha iyi futbolcu olacaktır.Bu gayet normal.Ama bir insanın her yorumu negatif olunca pes demek zorunda hissediyorum kendimi.

Ben bu adamı defalarca izledim bir frikik atıyor nokta atışı gibi,boyuna aldanmayın göreceksiniz 1-2 seneye çok büyük transfer ücretiyle gidecek bir takıma!

Dünyaya damga vurmuş oyuncuların çoğu 1.70'in altında. Bu da garip bir istatistik tabi.:D

Tutar mı tutmaz mı bilemem ama böyle bir transferin olmayacağı kesin zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt