Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde

958620101228125001214.jpg

Süper Lig'in ilk yarısını 9. sırada tamamlayarak gelecek sezonda Avrupa kupalarında oynayabilme hedefinin de uzağında kalan G.Saray hem ikinci yarı hem de gelecek sezon için transfer çalışmalarını hızlandırıyor..

Hedef Matias Adrian Defederico

Arjantin'de geleceğin Messi'si olarak gösterilen ve sezon Brezilya ligi takımlarından Corinthians'ta forma giyen 21 yaşındaki Defederico için yönetim nabız yoklamaya başladı.

Brezilya basının iddiasına göre sarı kırmızılı takım genç Arjantinli için menajeriyle ön görüşme yaptı..

1 milyon 200 bin Euro bonservis bedeli bulunan Defederico 2009'da Brezilya ekibine geldi..

Hücuma yönelik ortasaha mevkiinde oynayan, sol ayağını etkili kullanabilen ve hızlı çalımlarıyla dikkat çeken Defederico 1 kez Arjantin milli takımında oynadı ve tek golü bulunuyor..

Genç futbolcunun adı geçen sezon Beşiktaş'a transfer için de basında yer almıştı.

Defederico kimdir?

Doğum tarihi: 01.01.1989

Boyu: 1.71

Mevki: Forvet

Bonservis bedeli: 1 milyon 200 bin Euro

Cevap: Galatasaray Yeni Messi'nin peşinde...!!!

De Federico'yu Fm de manyakötesi harika yapmışlar.Yıldızın kralı oluyo.Ama gerçek hayatta hiç izlemedim daha önce :)

Arjantinli genç yeteneklere karşı bir sempatim vardır aslında isterim ama sonu Carrusca gibi olmasın da.

Bu herifi 3,5 kere izledim. Her maç 2,2 gol attı, çalımları aynı Messi. Şutları Ronaldo. Ronaldo gibi de frikik atıyor puşt. Top 7,5 metre havaya kalkıp iniyor ama, daha zor.

[video=youtube;On1BpyGS0s4]https://www.youtube.com/watch?v=On1BpyGS0s4[/video]

umarim alirlar, ilk 11 icin degil, ya tutarsa transferi olsun, bir, iki milyon euroya gelsin iste.

scout mut diyoruz ama alip balmadan, denemeden kimi kazanicaksin ki.

umarim alirlar, ilk 11 icin degil, ya tutarsa transferi olsun, bir, iki milyon euroya gelsin iste.

scout mut diyoruz ama alip balmadan, denemeden kimi kazanicaksin ki.

Takım şu haldeyken ya tutarsalar sezon sonu alırlar bavullarını ülkesine dönerler...iyi takıma ya tutarsa diye genç transfer yapılır...Bize 6 tane ilk 11 oyuncusu lazım

Takım şu haldeyken ya tutarsalar sezon sonu alırlar bavullarını ülkesine dönerler...iyi takıma ya tutarsa diye genç transfer yapılır...Bize 6 tane ilk 11 oyuncusu lazım

4 tane önemli, ilk 11 icin topcu alicagiz diyor Polat, bir iki tanede genc alsinlar, hani su scout ekibin takip ettigi topculardan bir ikisini.

pino mesela, gayet etkili isler yapiyor arasira.

Üst Alt