Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecek


Galatasaray yeni sezona 2 dev maçla girecek! Sarı kırmızılılar önce Inter ardından da Liverpool ile karşılaşacak!

news_manset_resim_pk_Taraftar001.jpg
Yeni sezonda Fatih Terim yönetiminde mücadele edecek olan Galatasaray, hazırlık döneminde iki dev rakiple karşılaşacak!Sarı kırmızılılar ilk olarak Almanya'da Inter ile hazırlık maçı yapacak. Bu önemli maç 24 Temmuz'da Westfalen Stadı'nda oynanacak.Galatasaray, sezon açılışını ise İngiliz futbolunun en önemli markalarından biriyle, Liverpool ile yapacak! Sarı kırmızılı taraftarlar, 28 Temmuz'daki sezon açılışında Arena Stadı'nda Galatasaray-Liverpool maçını seyredecek!(Ligtv.com.tr)
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecek.Önce İnter ardından da Liverpool ileRakibimiz olamazlar ama neyse idare edecegiz artik..
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecek.Önce İnter ardından da Liverpool ileTransferler yetisirse Liverpool macina tribunler full dolu olur, ingilizlere taraftar neymis gosterin
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekMükemmel bir seçim olmuş,SteveG'yi canlı izlemeden ölsem açık giderdi gözlerim.
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekTarihler çok geç. 6-7 Ağustos'da lig başlıyor. Hem ligin ilk maçına yorgunluk hemde hazırlık maçları için geç bir tarih. Bence 16-17 Temmuz gibi yapılmalı bu tarz maçlar.
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekpremier league en iyi taraftarı olan takıma dünyanın en iyi taraftarını gösteririz TTARENAda
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekTarihler çok geç. 6-7 Ağustos'da lig başlıyor. Hem ligin ilk maçına yorgunluk hemde hazırlık maçları için geç bir tarih. Bence 16-17 Temmuz gibi yapılmalı bu tarz maçlar.Zaten Avrupada yokuz ne yorgunluğu renktaş :( hazırlık maçları zaten rakipte kasmaz bizde pek kasmayız
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekHarika olur. Tarih'ler de gayet guzel, 2 ciddi sinaf olacak bizim icin. Ligi zaten oyle de boyle de gotururuz.Evet bu maclarda eksiklerimizi daha iyi gorecegiz ve ila transfer gerekirse bizimkiler zaten 2 gun icinde getirir. Bakiniz Ulvi, adam bir kac gun icinde geldi imza'yi atti. Polat gibi aylarca surmuyor transferlerimiz.
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecek2003-2004 sezonunda yine Fatih Terim teknikdirektörken bir turnuvada karşılaşmıştık bu iki takımla. Sonu o sezona benzemez umarım :)
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekHaberi görünce sevinçten ölecektim neredeyse.Hazırlık maçına tüm olanakları zorlayıp,gideceğim.Hem galatasaray'ım,hem de Liverpool!:ask: kaçmaz bu.
 
Cevap: Galatasaray yeni sezona 2 dev ile girecekAlmanyadaki maç hangi şehirde olur acaba ? O aralar Almanyada olacağım gitmek güzel olurdu .
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt