Galatasaray, Yeni Sezonun İlk Transferini Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Yeni Sezonun İlk Transferini Yaptı!

5088550.jpg

Teknik direktör Igor Tudor ile yola devam edeceğini açıklayan yönetim transferde elini çabuk tutmak istiyor.

Gençlerbirliği formasıyla bu sezon iyi bir çıkış yakalayan Serdar Gürler ile prensipte el sıkışıldı. Serdar Gürler’in transferi sürecinde Galatasaray ile görüşmeleri menajer Ahmet Bulut’un yaptığı bilgisine ulaşıldı.

Serdar Gürler bu sezon 23 lig maçında 10 gol, 4 asistlik performans sergiledi.

Futbol Arena

ilginçtir bize karşı hep iyi oynadı bu çocuk , on numara ve sağ kanat mevkilerinde hep takımını sırtlamış ve yamulmuyorsam arenada bize gol de atmıştı.

Mükemmel. Sola da emre akbabayı aldık mı avrupa ligi için olacak savaş da bir adım öne geçeriz. Off yaz hemen gelsin heyecandan çıldıralım.

Fazla maaş verilmeyecekse ligde Yasin'le birlikte sağ kanat için iyi bir rotasyon olur.Gençler'in hücum yükünü tek başına sırtladı bu sezon.

"Yerli olsun, çamurdan olsun". Dursun Özbek yönetiminin transfer politikası.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

allah belanızı versin ya bu adamlar ibra edilirse tudorun istediklerini de almaz gidip nerde yerli leş var toplamaya devam eder biz de kriz geçirmeye devam

Sirada benim favori yerlim Adem Büyük var.

Onu da mutlaka bu takima kazandirmaliyiz, 1 sene kontrati kalmis artik 4 mü öderiz 5 mi öderiz Allah bilir.

Beyler bu adam lig için gerçekten iyi transfer olur. Türk pasaportlu diye hemen önyargılı yaklaşmayalım.
Sözleşmesi 3 ay sonra bitiyor, ligdeki en iyi sezonunu geçirmiş,fazla maaş verilmeyecekse gayet güzel olur.
3-4 milyon € bonservis verip Türüç-Akbaba alacaklarına bunu alsınlar en azından.

Son düzenleme:
Beyler bu adam lig için gerçekten iyi transfer olur. Türk pasaportlu diye hemen önyargılı yaklaşmayalım.
Sözleşmesi 3 ay sonra bitiyor, ligdeki en iyi sezonunu geçirmiş,fazla maaş verilmeyecekse gayet güzel olur.
3-4 milyon € bonservis verip Türüç-Akbaba alacaklarına bunu alsınlar en azından.

Son 3-4 senede aynı bu paralelde atılmış onlarca mesaj var forumda. Elde edilen ne? KOCAMAN BİR HİÇ!

Üst Alt