Galatasaray, Yeniden Men Cezası Alabilir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Yeniden Men Cezası Alabilir!

Valla elden ne gelir milli mac var , uzerine 2-3 gun gunesli antalya gunleri var , uzerine de eskisehire yolculuk var diger mac icin

kusura kalmayin dostlar , ben keyfine duskun adamim

@serkan safak

Valla elden ne gelir milli mac var , uzerine 2-3 gun gunesli antalya gunleri var , uzerine de eskisehire yolculuk var diger mac icin

kusura kalmayin dostlar , ben keyfine duskun adamim

@serkan safak
aaafc244da413da81d2aac05bdcd89dc.jpg

alnitak alnilam mintaka

Galatasaray küçülerek büyüyemez arkadaşım. Hala bunu aklınıza sokamadınız. Galatasaray iddialı olmak zorundadır, başka bir şansı yoktur. Yapılması gereken sadece kontrolsüz büyümenin önüne geçmektir. Büyümenin akılcı hamleler ile desteklenmesidir.

Lakin bunlar mevcut Galatasaray yapısı ile uygulanacak şeyler değil. Benim kulübe ve geleceğine dair hiçbir umudum yok. Maalesef UEFA Kupası aradan 50 sene geçtikten sonra hala hasretli andığımız geçmişteki güzel günler olarak gelecek aklımıza.

ünal aysala laf atıyorlar ya hani borçlandırdı diye halbuki kendileri borcu katladı,hazır parayı arazileri satarak harcadılar üstüne üstlük bütün branşlarda başarısızlık verdiler bize hediye olarak

Üst Alt