Galatasaray Yenince Herkesin Ağlaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yenince Herkesin Ağlaması

Bu sorun aslında yeni değil yıllardır olan bir sorun ama bu sene yaşananlardan sonra o kadar doldum ki bunlara küfür etmekten yoruldum. Bu sene özellikle Galatasay'a karşı yapılan operasyona, tek başına takımımızla beraber göğüs gerdik. Bu süreçte herkes 3 maymunu oynadı. Galatasaray'ın hakkı yenirken, maçlarda doğranırken kimsenin sesi çıkmıyordu. Ne zaman galibiyeti seriye dökdük her taraftan ağlama, çirkin ithamlar yağıyor.

Bir takımın başkanı çıkıyor Galatasaray'ı yenmek için prim verecez diyor kimseden tek ses yok. Hakem hatalarından bir çok puan kaybımız oldu, bütün kulüpler birleşip bildiri yayınladı şimdi çıkmış hepsi ağlıyor. Medyada ki paralı köpekler her hafta hakkımızda algı yapıyor. Sadece saha içinde uğraşılmıyor saha dışında da bizi zor duruma sokmaya çalışıyorlar.

Bu sene gerçekten tarimizde kazandığımız şampiyonluklardan farklı bir şampiyonluk kazanacağız. Sene başından beri kendi içimizde yaşadığımız şansızlıkları bir kenara bırakıp bu kadar üstümüze gelinmesine rağmen inş şampiyon olacağız. O zaman Galatasaray'ı engellemeye kalkışan kalkışsın bakalım.

İlgili resim

BİZ EGLENİYOZ

Hepsini üstüste koyup düdüklediğimiz için zorlarına gidiyor. Halbuki bu sene en çok haksızlığa uğrayan takım biziz dediğin gibi.

Galatasaraya dil uzatan kim varsa haddini bilsin. Biz bu takıma aşığız ulan aşığız ömrümüzü hasretmişiz bu renklere yedirir miyiz üç beş sabıkalı gewşeğe bu takımı. Galatasaray Galatasaray Galatasaray!!! ölene kadar hodri meydan

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alayi borc bataginda.yanlis kadro yapilanmasina giriyorlar,taraftarlarinin sabri kalmadi aradaki fark bariz aciliyor.o yuzden havliyorlar iste..baslarina gelecegi goruyor ve biliyorlar.

İlk yarı o kadar bize karşı hakem hataları yapıldı ki diğer takım taraftarları olayları basitleştirdi hatta derbiden sonra Galatasaray ciddi cezalar almalı diye algılar yapılmıştı ve cezalar gerçekten de fazlaydı.

Sonra ki maçlarda da aynı şekilde takımı hatalara devam edildiğinde Galatasaray futbol mu oynuyor muhabbetine getirdiler.

Bugünse ufak tefek olayları öyle abartıyorlar ki diyecek bir şey yok çünkü bu sene şampiyon olursak ileri ki yıllara domine edeceğimizden korkuyorlar bence haklılar da ekonomik olarak en güçlü kulübüz ekstra gelirlerle bu lige yıllar boyu ambargo koyarız ki koymalıyız...

Daha önce de oluyordu da bu kadar olmuyordu. Bugün herkes kudurmuş vaziyette. Çok acayip bir hava var vallahi, herkes bize karşı ben böyle bişey görmedim.

Daha önce de oluyordu da bu kadar olmuyordu. Bugün herkes kudurmuş vaziyette. Çok acayip bir hava var vallahi, herkes bize karşı ben böyle bişey görmedim.
Bugün organize bir hareket olduğu çok belli. Medya dahil hep bir ağızdan aynı şeyler söyleniyor. Burak zibidisinin paylaşımı falan bunlar normal değil. Yıllardır bu ligde neler gördük, TFF seçimleriyle birlikte neyin ne olduğu ortaya çıkacak

Nedeni cok basit. Bu sene sampiyon olursak finansal ve Sampiyonluk anlaminda inanilmaz fark atacagiz. Cl geliri, sampiyonluk geliri vs.

Üst Alt