Galatasaray Yenince Herkesin Ağlaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yenince Herkesin Ağlaması

Böyle birşey yok gerçekten 3 kırmızı da bariz doğru hakem çok uzattı diyorlar tabiki çok uzatacak çünkü 8 verdikten sonra kayserinin golü incelendi 3 dakika asıl itiraz etmesi gereken biziz çizgi yanlış çizildi ofsayt verildi haksız teye nasıl bir algı yaratılıyor yuh yani işimiz daha zor bu konuda bu sezon hoca çok güzel konuştu dediği gibi birlik olmalıyız

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gereken tepkiyi vermiyoruz ağzı olan konuşuyor. Hiç çekinceleri yok, ama Ali koç olunca hatalar yapılınca lehlerine herşey güllük gülistanlık. Yemezler.

bunların hepsine konusma payını biz veriyoruz adam akıllı oynasak zaten konusamayacaklar ve daha cok kuduracaklar

ama okadar rezilizki sahada haklı olsak bile savunması ayrı dert.

Hataları şu, hep yanlış yerlerde çıkış yapıyorlar. Doğru zamanda yüklenip üzerimize gelseler bir ihtimal zarar verebilirler ama bunlar hep kötü niyetli şekilde sürekli saldırı halindeler. Karma,Tanrı,Allah da bunları görüyor haliyle ve ters tepmekte. 3 maçta 3 kırmızı görmüşüz hala Galatasaray kollanıyor muhabbeti şaka gibi.

Hataları şu, hep yanlış yerlerde çıkış yapıyorlar. Doğru zamanda yüklenip üzerimize gelseler bir ihtimal zarar verebilirler ama bunlar hep kötü niyetli şekilde sürekli saldırı halindeler. Karma,Tanrı,Allah da bunları görüyor haliyle ve ters tepmekte. 3 maçta 3 kırmızı görmüşüz hala Galatasaray kollanıyor muhabbeti şaka gibi.

hamleleri kesinlikle yanlıs yerde cıkıs yapıyorlar buna katılıyorum lakin hocanın dedigi dogru bu sene organizeler ali medya ve bazı takımları rize gibi bastan baglamıs arka planda büyük paralar dönmüş belli
keza rıdvan gibi bir adam bile eleştirmiyor feneri

merak ettigin 2 şey var yönetim daha nereye kadar susacak ve hep öne hocayı atacak

ve asıl merak ettigim bu sene bu saldırılar muhtemelen hep olacak nasıl dayanacaz ne yapmamız lazım !!

hamleleri kesinlikle yanlıs yerde cıkıs yapıyorlar buna katılıyorum lakin hocanın dedigi dogru bu sene organizeler ali medya ve bazı takımları rize gibi bastan baglamıs arka planda büyük paralar dönmüş belli
keza rıdvan gibi bir adam bile eleştirmiyor feneri

merak ettigin 2 şey var yönetim daha nereye kadar susacak ve hep öne hocayı atacak

ve asıl merak ettigim bu sene bu saldırılar muhtemelen hep olacak nasıl dayanacaz ne yapmamız lazım !!

Hoca ve ultrAslan dışında haklarımızı savunan yok. Erman Toroğlu bile bizim yönetimden daha çok bizi savunuyor. Biz karşılık vermedikçe üzerimize daha çok gelme cesareti buluyorlar. Algının yönünü değiştirecek, saldıranları hedef tahtasına oturtabilecek beceride yönetici eksiğimiz hiç şüphesiz var. Her fırsatta Galatasaray üzerinden bir anafor yaratmaya kalkmaya devam edecek bunlar. Fatih hoca bu yönetim varken bu sezon da bir 8 maç kaçırır maalesef.

chief said it best:

signbot-1.gif

Bir galibiyet yahu bir galibiyet o da kırmızılar doğru bir golümüz tartışılmalı iptal edildi ona rağmen ağlamalar neymiş 3 kırmızı çıkmış sen gider arkadan müdahale edersen tabi çıkar bir galibiyetle bu kadar zıvanadan çıkanlar ligin sonlarında neler yapar fatih hocanın dediği gibi daha çok kenetlenmeliyiz zira geçen seneden daha büyük bir mücadele bekliyor bizi topyekün saldıracaklar

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt