Üye Görüşü Galatasaray Yenince Herkesin Ağlaması

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Bir de anlamadığım hakem hatalarından niye Galatasaray sorumluymus gibi gösteriliyor anlamış değilim.

Berke Deniz

Aslan Üye
Nedeni cok basit. Bu sene sampiyon olursak finansal ve Sampiyonluk anlaminda inanilmaz fark atacagiz. Cl geliri, sampiyonluk geliri vs.
Ya şampiyon olduğumuz her sene o farkı atıyoruz niyeyse ama hala tam anlamıyla bir fark olmadı maalesef.

Tuncay Van

10 Numara!
Ali kocun aglamasini normal buluyorum, aziz den ögrenmis kendin basarili olamiyorsan gündem degistirmek icin galatasaraya salla ki taraftara sirin gözükeyim kafasi yapilan hareketler bunlar

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Be karakter yoksunu şerefsiz kuşlar.Gelip maç bitimi kavga çıkardınız oyuncularımız haftalarca oynayamadı,teknik direktör kaç hafta ceza aldı.Her iki maçtada hakem sayesinde götü kurtardınız.Utanmadan bi de hâlâ ağlıyorlar.Türkiye’de şikenin en büyük kanıtı 3-0’dan 4-3 olan fb antep maçıdır.O maçta Ömer Çatkıç’ın gol yemek için nasıl toplara elini bile uzatmadığınj herkes bilir.3 temmuz olayına girmiyorum bile.Yönetim çok sert bir şekilde açıklama yapıp rakip yönetici ve başkanlara da aynı şekilde haddini bildirmelidir.Bu tepkinin asıl amacı bu maç değil,Galatasaray divan kurulunda İmamoğlu’na verilen destekdir..Rıdvan ve tayfası bu yüzden ulumaktadır.

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Evet son haftalarda rakiplerimizi resmen sahada çıldırıyor gerçekten merek ediyorum ne oluyor. Bu Başakşehir maçına bir hazırlıklık mı Galatasaray kollanıyor algısı ile bu hafta bizi doğrayacaklar mı! Bunlardan her türlü şerefsizlik beklenir.

Aslan Karadağ

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla,
Moderatör
Yani bunlara öyle bir giriyor ki ekşi olsun Twitter olsun net penaltı pozisyonlarına bile ağlıyorlar.1 maçta 2 penaltı olur mu diyeni bile var bu kadar at gözlüğü takmış bir toplulukla karşı karşıyayız.

Berke Deniz

Aslan Üye
Var mı yorumculardan kudurmaya başlayan?

Kenan Ünal

Baba Gündüz
Gerçekten anlamakta güçlük çektim. İki penaltı kararı da doğru ama sanki sahada cinayet işlenmiş gibi deliren bir rakip.

Kenan-Turyak

Kırmızı Üye
Web sitesi
www.egesite.com
Valla böyle daha zevkli oluyor. Sıradan direk bir yetişkin filmi yerine konulu gibi oluyor daha keyifli

Üst Alt