Galatasaray Yönetimi, Belhanda'nın Röportajını İstedi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
211120171200507536016_2.jpg

Galatasaray yönetimi Belhanda'nın röportajını beINSPORTS’tan istedi

G.Saray yönetimi, Belhanda’nın olay yaratan açıklamalarının görüntülerini beIN Sports’tan istedi. Faslı yıldızın, “İyi çalışamadık dedim ama milli maç sonrası zaman azlığını kastettim” dedi.

Younes Belhanda'nın Fransa'da beIN Sports'a yaptığı açıkmalar şok etkisi yarattı. Faslı yıldızın özellikle teknik direktör Igor Tudor'u hedef alan sözleri gündemi sarstı.

Alınan bilgilere göre Galatasaray yönetimi, söz konusu röportajın görüntülerini beIN Sports'tan talep etti. Yönetim, açıklamaları tercümesini yeniden yapacak ve ardından Belhanda ile görüşecek. Faslı yıldızın yakın çevresine, "İyi çalışamadık dedim ama bunu söylerken milli maç arasının ardından yaşanan zaman azlığını kastettim" dediği belirlendi.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİ ALDI

Taraftarlar Belhanda'yı "Açıklamaların zamanlaması çok yanlış" diyerek eleştirdi.

Akşam

GSCimbom Portal

Nice bonservissiz gelirsen alırız seni demiş buda çok isterdim kalmayı ama sana yatırım yapamayız önceliğimiz gençler olur demiş nice Klübü.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Öyle haberler çıkıyor ki zannedersin 10 transfer yapıp doğru düzgün maç kazanamayınca hocası istifadan dönen, Akhisar'ı evinde yenemeyen biziz. Lider takıma yapılanlara bak. Burda da arkadaşlar Tudor takıntılarında haklı çıkacağız diye bu tür haberlerin gerçekliklerini sorgulamıyorlar.

Şu takımı bir rahat bırakın. Tudor da sahada rahat bıraksın yürür gideriz ALlah'ın izniyle. Gerekli uyarılar yapılacaktır bu taktikle oynama konusudna. 4-1-4-1 ile devam edecek Belhanda da Tudor da rahatlayacak.

Öyle haberler çıkıyor ki zannedersin 10 transfer yapıp doğru düzgün maç kazanamayınca hocası istifadan dönen, Akhisar'ı evinde yenemeyen biziz. Lider takıma yapılanlara bak. Burda da arkadaşlar Tudor takıntılarında haklı çıkacağız diye bu tür haberlerin gerçekliklerini sorgulamıyorlar.

Şu takımı bir rahat bırakın. Tudor da sahada rahat bıraksın yürür gideriz ALlah'ın izniyle. Gerekli uyarılar yapılacaktır bu taktikle oynama konusudna. 4-1-4-1 ile devam edecek Belhanda da Tudor da rahatlayacak.
Kardeşim alıntıya cevabı vermişsin
Fosil gibiler bi bitmiyorlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek dediğimiz bu.Israrla kaos yaratıyoruz kendi kendimize.

şuanda çok kötü oynuyor. ama belki iki kanat oyuncusuyla oynarsak biraz daha baskıdan kurtulup performansını arttırabilir. yinede pek ümitli değilim.

sakıncalı şeyler söylemişse gereken ceza verilmeli, af edilmemeli.

İtin şeyine sokmaya gerek yok. Bizim maaşlı elemanımız bu haberler bize zarar verme amaçlı yapılıyor. Yoksa akşam gazetesinin belhandanın form düşüklüğünün muhteşem seviyeye çıkması için yapılmış birşey olmadığını herkes biliyor.
Ayrıca açıklamalarda sıkıntılı olan bir durum yok. Olanı söylemiş, performansı iyi olmadığından şimşekleri üstüne çekiyor.

Üst Alt