Galatasaray Yönetimi, Fernandinho İçin Yoğun Çaba Gösteriyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5f630184214ed80d58d364e2.jpg

Orta saha transferi yapmak isteyen Galatasaray'ın hedefindeki ilk isim Manchester City forması giyen Fernandinho.

Yönetim, Manchester City ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Fernandinho'yu kadrosuna katmak için yoğun çaba gösteriyor. Galatasaray'ın transferi en kısa zamanda bitirmek istediği vurgulanırken, Fatih Terim'in de bu transfer için olumlu rapor verdiği ifade edildi.

35 yaşındaki futbolcu geçen sezon 41 maçta forma giyerken, son 5 sezonda toplamda 225 karşılaşmada oynadı.

Beinsports

Yaş konusuna girmeyeceğim. Atiba'nın, Emre B.'nin 40 yaşında maç aldığı ligde ilah olur. Ancak nasıl alacaksın? Pep en sevdiği oyunculardan birini neden bıraksın?

5f630184214ed80d58d364e2.jpg

Orta saha transferi yapmak isteyen Galatasaray'ın hedefindeki ilk isim Manchester City forması giyen Fernandinho.

Yönetim, Manchester City ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Fernandinho'yu kadrosuna katmak için yoğun çaba gösteriyor. Galatasaray'ın transferi en kısa zamanda bitirmek istediği vurgulanırken, Fatih Terim'in de bu transfer için olumlu rapor verdiği ifade edildi.

35 yaşındaki futbolcu geçen sezon 41 maçta forma giyerken, son 5 sezonda toplamda 225 karşılaşmada oynadı.

Beinsports

dogum gunun kutlu olsun

Bu adam olmadığında M.City sürekli puan kaybediyordu hatta maçlarda yorumcular bile Fernandinho'nun oynadığı maçlarda şöyle oldu böyle oldu diye sürekli analiz yapıyorlardı ...Bu nedenle Pep kolay kolay vazgeçmez denilebilir yine de kendisi gider yeni macera farklı lig vb durumlardan bahseder Galatasaray'ı istiyorum derse olaylar değişebilir ....

Altın olsa 35 yaşındaki adama karşıyım vereceğin senelik ücret 4 milyondan aşağı olmaz
gereksiz genç alın hersene adam değiştirmekten bıktık

Üst Alt