Galatasaray Yönetimi İkiye Bölündü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi İkiye Bölündü!

Klasik haberler düşmeye başlamış.Az sonra bir son dakika daha gelir salı günü olağanüstü toplanıyorlar diye.Kısır döngüdeyiz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Salı toplantıdan sonra dursun ortamın durulmasını bekler biraz ondan sonra açıklama yapar arkasındayız kem küm hatta şeyde diyebilir tudoru gönderirsek yerine kimi bulacağız filan da diyebilir.

Maç devam ediyorken herkes az çok böyle olacağını tahmin ediyorduk zaten başkan olsa başımızda daha basıntoplantısındayken kovduk diye açıklama yapardı 2 paralık ederdi bu gudubet adamı

Bunun kalmasını isteyen haindir, serefsizdir, azizin köpeğidir ve aynı zamanda dibini dövdüruyordur. Başka açıklaması olamaz.

Hay sizin ikinize üçünüze,Ulan adam gibi yollayacaksınız yollayın biran önce eğer adam bulacak çap yok diyorsanızda adamın üstündeki baskıyı alın ve ne olursa olsun sezonu tamamlayacağız deyin.

Umrumda degil ki , gitse de olur kalsa da ... ben oturur izlerim maclari , olursa olur , olmazsa sinemaya giderim nedir yani ... asiri buyutuluyor

Yani basarili olmazsa sorun degil diyorsun 40 milyon euro harcamisiz varsin 6. olalim. Ekonomik yapimiz cok kuvvetli bu sene CL ye falan gitmesekte bir sikinti yasamayiz yani diyorsun sanirim. Yanlis anlamiyorsam.

Yani basarili olmazsa sorun degil diyorsun 40 milyon euro harcamisiz varsin 6. olalim. Ekonomik yapimiz cok kuvvetli bu sene CL ye falan gitmesekte bir sikinti yasamayiz yani diyorsun sanirim. Yanlis anlamiyorsam.

tam olarak oyle degil , bireysel acidan beni irgalamaz diyorum , Gs liyim ama hayatimi endekslemiyorum takimin basarisina veya dususune ... bana sordugun icin oyle cevap verdim

Gs icin durum ne olur diye sorduysan , mali anlamda felaket olur demistim zaten haftalardir muhtemel bir basarisizligin sonucu

offf her hafta aynı şeyler, yollayın gitsin. Kurtulalım artık bu haberlerden,kaoslardan. Yemin ediyorum Tudor bu kafadaki yöneticilerle çok bile puan topladı.

tam olarak oyle degil , bireysel acidan beni irgalamaz diyorum , Gs liyim ama hayatimi endekslemiyorum takimin basarisina veya dususune ... bana sordugun icin oyle cevap verdim

Gs icin durum ne olur diye sorduysan , mali anlamda felaket olur demistim zaten haftalardir muhtemel bir basarisizligin sonucu

Hayatini indeksleme zaten ama bir gorusun olsun. Ayni zamanda kongre uyesisinde. Bir sonraki secimde de beni irgalamaz, ister Dursun Baskan olsun ister Saban ister Ramazan ben hayatima bakarim mi diyeceksin? O zaman takim tutmanin ne anlami var

Senin icin hava hos tabii, senin gibi adamlar bos bos yorum yapıyor sene başından beri, olan gercek galatasaray taraftarına oluyor, buna yanıyorum ben de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt