Galatasaray Yönetimi İstifa Sonrasında Toplandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi İstifa Sonrasında Toplandı!

Sarı Kırmızılı kulüpte olağan Sportif A.Ş Yönetim Kurulu toplantısı şu anda TT Arena'da başladı.

FutbolArena Özel - Sarı Kırmızılı Kulüpte Sportif A.Ş yönetim kurulu toplantısı şu anda TT Arena'da başladı. Başkan Dursun Özbek ve Sportif A.Ş yönetiminde futbolla ilgili görevinden istifa eden Nasuhi Sezgin, Cenk Ergün ve Levent Nazifoğlu'da bu toplantıya katıldı.

DURSUN ÖZBEK'TEN LEVENT NAZİFOĞLU'NA UYARI

Nasuhi Sezgin, Sportif A.Ş yönetiminden sadece futbolla ilgili görevinden istifa edip aynı zamanda kurulda pazarlamadan sorumlu yönetici olduğu için bu görevine devam edeceği bilgisi verildi. Aynı zamanda Başkan Dursun Özbek'in bu zirvede aynı Nasuhi Sezgin gibi açıklamalarından rahatsız olduğu Levent Nazifoğlu'ndan da bundan sonra yapacağı açıklama, konuşmalara dikkat etmesini isteyip ciddi bir uyarı yapacağı belirtildi.

Yönetim istifa ederek olağanüstü kurul kararı aldı haberini ilk paylaşan üyemize benden forma hediye. ( gerçek olması halinde elbette )

C6UFOeVWMAAC3cF.jpg

Üst Alt