Galatasaray Yönetimi, TT Stadı'nda Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, TT Stadı'nda Basın Toplantısı Düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe “çatır çatır” kimi transfer etti pardon?
ayew,slimani, İkiside iyi adam. Ayew gerçi beklediğim gibi çıkmadı ama adamlar transfer ettiler. Fernandao gibi bi kazmayıda bizim gomisi satamadığımız fiyata sattılar. Yönetimlerinin bizimkilerden şuana kadar iyi calıştığı aşikar o konuda hiç polyanacılık yapamam.

ayew,slimani, İkiside iyi adam. Ayew gerçi beklediğim gibi çıkmadı ama adamlar transfer ettiler. Fernandao gibi bi kazmayıda bizim gomisi satamadığımız fiyata sattılar. Yönetimlerinin bizimkilerden şuana kadar iyi calıştığı aşikar o konuda hiç polyanacılık yapamam.

Ayew hakkında emin konuşmayın derim ben. Slamani hakkında yorum yapamam.

Bunlara karşılık biz Nagatomo, Onyekuru, Muğdat ve şimdi de Emre’yi aldık. Bence en yerinde transferleri yapan Galatasaray.

Onlar fernandaoyu sattığı fiyata biz cavandayı sattık ne gomisi gomise sağlam para istiyoruz ondan alan yok.

Daha düne kadar neler neler söyleyenler, bir transferle her zamanki gibi yelkenleri suya indirdi.Birazcık tutarlı olun.

Şu ana kadar yapılan transferlerin nagatomo hariç hiçbirisi önceliğimiz değildi.Olmasada olur transferlerdi.

Emre akbaba belliki harbi adam ve iyi Galatasaraylı..Kötü bir performans göstersede destek olmak şart.
Futbol piyasasında 4 milyo birşey değil.Fakat senin çok ciddi öncelliklerin olduğu için göze batıyor.

Transfer dönemi bitti koca sezon uğraştıkları adam yerli oyuncu emre akbaba..
Kimse masal anlatmasın..Malesef kesinlikle dürüst bir başkana sahibiz fakat yönetimiyle birlikte Galatasarayı yönetmekde son derece yetersiz buluyorum.
Bunun için mi basın toplantısı düzenlendi..Bir tane yönetici çıkar bu açıklamaları yapardı..

Nefin sahibide zengin Galatasaraylı iş adamlarına örnek olsun..
Örnek olmayacaksa iyi Galatasaraylıyım diye dolanmasınlar ortada..

Daha düne kadar neler neler söyleyenler, bir transferle her zamanki gibi yelkenleri suya indirdi.Birazcık tutarlı olun.

Şu ana kadar yapılan transferlerin nagatomo hariç hiçbirisi önceliğimiz değildi.Olmasada olur transferlerdi.

Emre akbaba belliki harbi adam ve iyi Galatasaraylı..Kötü bir performans göstersede destek olmak şart.
Futbol piyasasında 4 milyo birşey değil.Fakat senin çok ciddi öncelliklerin olduğu için göze batıyor.

Transfer dönemi bitti koca sezon uğraştıkları adam yerli oyuncu emre akbaba..
Kimse masal anlatmasın..Malesef kesinlikle dürüst bir başkana sahibiz fakat yönetimiyle birlikte Galatasarayı yönetmekde son derece yetersiz buluyorum.
Bunun için mi basın toplantısı düzenlendi..Bir tane yönetici çıkar bu açıklamaları yapardı..

Nefin sahibide zengin Galatasaraylı iş adamlarına örnek olsun..
Örnek olmayacaksa iyi Galatasaraylıyım diye dolanmasınlar ortada..

çok lazım değil katılırım lakin belhanda iyi değil hoca da tutmuyor zaten ondan dolayı alındı.

ndiaye ve stoperde alınırsa iş tamam işte.

muğdat ve onyekuru da çeşitlilik açısından güzel oldu geçen sezon çok çektik bundan dolayı.

Ayew hakkında emin konuşmayın derim ben. Slamani hakkında yorum yapamam.

Bunlara karşılık biz Nagatomo, Onyekuru, Muğdat ve şimdi de Emre’yi aldık. Bence en yerinde transferleri yapan Galatasaray.

Peki hocam 2 yıldır ayağına top değmeyen salihi bi yerlere kiraliyo adamlar sen tolga ciğerciyi şampiyon takım oyuncusunu bi yere okutamıyorsun buna ne diyeceksin ? Malesef bu yönetim beklediğimiz gibi şeyler yapmadı polyanacılık oynuyoruz biz ben alınmamasına birşey demiyorum ki satamıyoruz fikret orman ölü beşiktaşdan oyuncu cıkarıyor. Ha çok iyi başlasaydık umut verseydik bunları arkaplana atar konuşmazdık ama kazın ayağı öyle değil geç kaldılar emre kesmez bu taraftarı daha 3 bölgeye alınıcak oyuncular var oda lig başladı. Ben bu yönetimi hiç tutmadım inşallah düşündügüm gibi olmaz albayrak'a lafım yok ama mustafa cengize ben ısınamadım.

Peki hocam 2 yıldır ayağına top değmeyen salihi bi yerlere kiraliyo adamlar sen tolga ciğerciyi şampiyon takım oyuncusunu bi yere okutamıyorsun buna ne diyeceksin ? Malesef bu yönetim beklediğimiz gibi şeyler yapmadı polyanacılık oynuyoruz biz ben alınmamasına birşey demiyorum ki satamıyoruz fikret orman ölü beşiktaşdan oyuncu cıkarıyor. Ha çok iyi başlasaydık umut verseydik bunları arkaplana atar konuşmazdık ama kazın ayağı öyle değil geç kaldılar emre kesmez bu taraftarı daha 3 bölgeye alınıcak oyuncular var oda lig başladı. Ben bu yönetimi hiç tutmadım inşallah düşündügüm gibi olmaz albayrak'a lafım yok ama mustafa cengize ben ısınamadım.

İlker Bey konu bizim oyuncu satamamız değil. İtirazım “Fenerbahçe çatır çatır transfer yapıyor” lafınızaydı. Oyuncu satamıyor oluşumuz ayrı bir konu. Transfer döneminin bitmesine daha 13 gün var. Bekleyelim.

ne bekliyon renkdaş ? ne yapalım mesala?
batan geminin malları bunlar diyerek tüm oyuncuları bjk gibi satış listesine mi koyalım ?

geçen sene feghouili belhanda gomis gelsin diye dillenen adamlar bu sene bunlar niye satılmıyor diye yönetimi eleştiriyor

ne yapalım aldığımızın yarı fiyatına mı bırakalım bu adamları ? yıllıklarınıda biz ödeyelim ? eeee yeterki oyuncu satılsın yani

patron çıldırdı ne alırsan 1 milyoncu işletiyoruz sanki te allaaam

hala gelmiş bjk dilliyorlar bi de yaaa utanır insan biraz

dünya kupası finali oynamış milli takımının stoperini satamadı herifleeeer alooooooo

Arkadaslar slimani ve ayew aldilar diye iyi ismi cikardilar? Bu adamlarin kullanma tarihi gectide gitti.
Adamlar fernando disinda oyuncu satmadi, iki uc tane genc aldilar ama onlarda oyle super potensiyalli degiller.

Fenerde 21 tane oyuncu 1.5m euro uzerinde maas aldigini biliyormunuz?
Yillik 4 milyon euro yedek oturan bir Forvetleri var. 2tane sol bekleri var, ikiside maliyetli ve kazma. Sag bekleride oyle.

K.oc istedigi kadar cebinden versin, bir yere kadar giderler sonra balon patlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt