Galatasaray Yönetimine Açık Çağrı; Şampiyonlar Ligi Gelirleri Beşiktaş'a Bırakılmamalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimine Açık Çağrı; Şampiyonlar Ligi Gelirleri Beşiktaş'a Bırakılmamalı

Her şey para değil benim gözümde.

Yapılanma ve geliştirici olmak daha önemli. ŞL olunca yüksek maaşlar veriyoruz onun yerne daha düşük maaşlarla Uefa'da ilerlemek ve lige konsantre olmak daha makul.
Yapılanma dediğini bu kulüp yapamıyo ki, Uefa'da ilerlemek diyoruz ciddiye almıyo takım ve camia. Puan kasalım diyosun olmuyo, lige konsantre de olamıyosun yorgunluklar uzun maç takvimleri. Uefa şu an bu camia için tamamiyle angarya, ben demiyorum kulüp kafa yapısı böyle.

Şampiyonlar ligi olmuyosa lige asılıcan, benim kendi görüşüme göre de şampiyonlar ligi grupları bu sezon süper lig'in önünde. Aslında bu da tezatlık oluyo kendi açıma, çünkü şampiyonlar ligi ön elemesini geçecek bir takım kurabildiysen zaten süper lig'e de damga vuracaktır o takım bir nevi.

Yönetim yok ki hangi yönetim yapacak transferleri kaldı ki hadi yönetim olsun son transfer saatine kadar nerde görülmüş bizde transferin bittiği. son gün transferler biter sonra bir ay gelen adamların alışma süreci başlar saçma saçma işler.

Ön elemede karşılaşabileceğimiz en güçlü rakipler Fransa ve Portekiz üçüncüleri galiba. Rusya ve Ukrayna'dan da çıkabilir. Onlar daha hazır oluyor eleniriz. Transferin son gününden önce takım planlamasını hiç tamamladığımızı görmedim.

Fazla bir şey beklemeyin.
Ne yönetim var ne hoca.

Kadro desen bekler revize edilmeli bir baba stoper bir fizikli 6 numara lazım.

Giden kiralıklar da var (Gedson, Onyekuru)
Fegh Arda ve Falcao gibi geberikler de var.

Istesek bile çok çok çok zor.

Gscimbom mobil

Yapılanma dediğini bu kulüp yapamıyo ki, Uefa'da ilerlemek diyoruz ciddiye almıyo takım ve camia. Puan kasalım diyosun olmuyo, lige konsantre de olamıyosun yorgunluklar uzun maç takvimleri. Uefa şu an bu camia için tamamiyle angarya, ben demiyorum kulüp kafa yapısı böyle.

Şampiyonlar ligi olmuyosa lige asılıcan, benim kendi görüşüme göre de şampiyonlar ligi grupları bu sezon süper lig'in önünde. Aslında bu da tezatlık oluyo kendi açıma, çünkü şampiyonlar ligi ön elemesini geçecek bir takım kurabildiysen zaten süper lig'e de damga vuracaktır o takım bir nevi.
ŞL katılımı ve grup üçüncülüğü ana hedef. Ama zor çünkü o maçlara kadro kurulu çıkmak lazım.

Yapılanma konusunda da elde az çok potansiyelli adamlar var, doğru hamlelerle iyi bir yapılanma kurabiliriz.

Geçmişte olmadı ancak artık olmalı.

başkanlık seçimi olacakta, yönetim futbolcu satışı yapacakta, yeni transfer kampa yetişecek. Anca Serbest transferlerden adam getirmeleri lazım.

Her şey para değil benim gözümde.

Yapılanma ve geliştirici olmak daha önemli. ŞL olunca yüksek maaşlar veriyoruz onun yerne daha düşük maaşlarla Uefa'da ilerlemek ve lige konsantre olmak daha makul.

hem maaş bütçesini yaklaşık 20 milyon euro civarında azaltırsak(5-6 yüksek maaşlı oyuncunun sözleşmesinden çıkabilirsek bu mümkün hemde hiç verim almadığımız isimler bunlar) hemde CL gruplarına kalabilirsek 40+ milyon euroluk bir gelir değişimi olacak gruplarda da 3. olabilirsek avrupa liginde biraz ilerleyip yine puan kazanabiliriz. Umarım yeni gelen başkanlardan hepsi düzgün bir planlamaya sahiptir.

Lig ayrı Avrupa ayrı olarak bakmamak lazım. Ligdeki standardımız Avrupa'daki seviyemizi belirler. Başarılı olduğumuz her dönem böyle. Avrupa'da istikrarlı olan takımlar da böyle. Ligi ciddiye almayan, ikinci viteste oynayan oyuncularla gidip averaj takımına döndük. 2-3 maç oynayıp şampiyonluk alan Fernando'lar, Feghouli'ler Avrupa'da ne getirdi? CL katılımından gelen paralar onların maaşına gitti zaten. Maliyetli oyuncu alacaksak Melo gibi gazozuna da oynasa kazanmak için kendisini yırtan oyuncular almamız lazım. Transfer yanlışlarından çok çektik. Umarım akıllanırız artık.

Üst Alt