Galatasaray, Yusuf Erdoğan'ı İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Yusuf Erdoğan'ı İstiyor!

880px-487px-kurtarildi-8.jpg

Galatasaray'ın zamanında 7 milyon euro teklif ettiği Yusuf Erdoğan, şimdi 1 milyon euro'ya imza atmaya hazır.

Bursaspor’un istediği Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’a son olarak G.Saray talip oldu.

Sarı-Kırmızılılar, Bordo-Mavililer’de fazla forma şansı bulamayan futbolcu için 1 milyon euro bonservis bedeli önerdi.

Genç oyuncu G.Saray’a ve İstanbul’a çok sıcak bakıyor. Cim-Bom, 24 yaşındaki kanat oyuncusu için Bruma alınmadan önce 7 milyon euro teklif etmişti. Ancak o dönem teklif geri çevrilmişti. Şimdi 1 milyon euroya bitme ihtimali var.

AMKSPOR

Fazla gömüyorsunuz ama çok da kötü değil. Haftalardır adı geçen yabancıların yedeği olarak pekala da gelebilir.

Ben bu takımda daha fazla yedek görmek istemiyorum. Ne olduysa gelsin iyi yedek olur kafasından oldu.

Yeni kaliteli oyuncular gelince elimizdeki as takım oyuncuları zaten otomatik olarak yedek konumuna düşüyor, bizim takımda yedek çok onlar da yedeksiz kalmazlar merak etme.

Ben bu takımda daha fazla yedek görmek istemiyorum. Ne olduysa gelsin iyi yedek olur kafasından oldu.

Yeni kaliteli oyuncular gelince elimizdeki as takım oyuncuları zaten otomatik olarak yedek konumuna düşüyor, bizim takımda yedek çok onlar da yedeksiz kalmazlar merak etme.

Hocam sağ taraf olduğu gibi bomboş biliyorsun değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam sağ taraf olduğu gibi bomboş biliyorsun değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boş değil oraya mesela Lens alınsa yedek istersen yedekten bol bir şey yok bu takımda:

Sinan, Yasin, Rodrigues.

Aynı şekilde sağ bek için de Linnes ve Cavanda var. İhtiyacımız olan yedek değil as takım oyuncusu.

Dediğim gibi bizde yedek çok.

Yasinden daha kötüsünü nasil bulabiliriz, iste cevabi.. tam bir beyinsiz bu yusuf

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt