Galatasaray’a Bir Şok da Dany’den! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’a Bir Şok da Dany’den!

DAqs1GFXUAA3euE.jpg:large

Kamerunlu savunma oyuncusu Galatasaray aleyhine FIFA Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na açtığı davayı resmen kazandı.

Sözleşmesi sezon başında haksız sebeple feshedildiği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na dava açan Olcan Adın bu davayı kazanmış ve sarı-kırmızılıların tecrübeli futbolcuya 2 milyon 900 bin Euro ödemesine karar verilmişti. Bu gelişmenin ardından Galatasaray’a bir şok da Dany’den geldi.

Sözleşmesi 30 Temmuz 2015’te haksız feshedildiği gerekçesiyle FIFA Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na giden Kamerunlu stoper 1 milyon 519 bin Euro ve 20 bin dolar tazminat talebinde bulunmuştu. Dany’nin açtığı dava kısmen kabul edildi. Bu yüzden Galatasaray’ın 461 bin 200 Euro ödemesi kararlaştırıldı.

Gamaspor

Allahın izniyle o transfer cezasını yiyecez ...

Dursun defolup gidecek artık seçim için çaresiz kalacak en kötü Mayıs 2018'de kurtuluruz bunlardan ...

bu kesilen cezaları yönetim kurulundan tahsil etmek lazım. klübün taraftarın ne suçu varki. saçma sapan iş yapıp duruyorlar. kiralayın kardeşim bir klübe en az maliyetle kurtulalım işte, feshetmek neyin nesi.

Bu salaklardan herşey beklenir. Ben ümidimi yitirmedim daha :D

sent via GSC

Oyle diyoruz ama bu cok kotu bir imaj yaratir ve kara leke olarak kalir kulubumuzde. Hatta cok ciddiyim bu takima 0 transfer ile, gidecek olanlari da dusunursek kume dusmemek icin oynar seneye. Oyle saka gibi geliyor ama gercekten oyle olur. O kadar da dusmek istemem taraftar olarak.

Oyle diyoruz ama bu cok kotu bir imaj yaratir ve kara leke olarak kalir kulubumuzde. Hatta cok ciddiyim bu takima 0 transfer ile, gidecek olanlari da dusunursek kume dusmemek icin oynar seneye. Oyle saka gibi geliyor ama gercekten oyle olur. O kadar da dusmek istemem taraftar olarak.

TFF'nin bir kurumunun bize veya diğer büyüklere transfer yasağı vereceğini sanmıyorum. FIFA'ya gitse olabilirdi. Ödenecek miktar kadar TV gelirlerine filan el koyarlar belki.

Dursun bu olaylarla kendini ipini çekecek gibi duruyor.Başka var mı fifalık olduğumuz futbolcu ? Ulan dursun bizi ne hallere soktu ceza yediğimize seviniyoruz.Şaka gibi gerçekten.

Hani ötüyordu ya bunlar dönemsel zararları o gün ki yönetim kendi ödesin diye

Aha sana verdiğin zarar bunları cebinden ödeyecek misin ulan ?

Alacaklari adamlarin verecegi katki zaten düsük olacak. Biliyoruz yani nasil adam aldiklarini.

Ha zaten hallederler hisse falan satmislar zaten.

Konu içeriğinde kısmen çözüldü denmişte Euro bazında alacağı miktar, dolar olarak talep ettiği paraya tekabül ediyor sanırım.

Üst Alt