Galatasaray'a Çizme'den Müjdeli Haber - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Çizme'den Müjdeli Haber

Cevap: Galatasaray'a Çizme'den müjdeli haber

Yok Muslera gitsin, yok Ujfalusi gitsin. Şaşırdınız herhalde. Ujfalusi kendine çok iyi bakan bir adam, ayağı düzgün hem de. Geriden de iyi top çıkarıyor. Ben seneye de banko 11'e yazarım. Muslera ise 20'den aşağı bırakılmasın. Bana kalsa 50 de verseler bırakmam da paranın gözü kör olsun. Zapata, Aykut, Ufuk gibi kovalar olmadan arkaya yaslanıp maç izliyorum. Kaleciye her top geldiğinde şimdi ne yumurtlayıp gol yedirecek diye korku sarmıyor. Bu duygu her şeye bedel.

insanları ne kadar kolay harcıyoruz...dün bize yıllar sora mutluluğun en büyüklerinden birini yaşatan adamlar nerede?elmander nerede?emre çolak nerede?ufa seneyede rahatlıkla oynar...bizim şu anki takımımıza bir sağ açık bir de sol açık alınması yeterlidir bana kalırsa.

Elmander kapasitesini sonuna kadar kullanan, ama kapasitesi belli bir oyuncu. Terim seneye onun yerine başkasını oynattığında da bu arabesk lafları sarfedin. Herkes Elmander'i taktir ediyor, ama şampiyonlar ligi için yeterli bir oyuncu olmadığını da herkes kabul ediyor. Ben de kadroyu seneye şampiyonlar ligi için yaptım.

Kimseyi 1 maçta kahraman yapmayacak kadar çok maç seyrettim, ama Fener maçından önce Emre'den bi cacık olmaz, Aydın iki diye dalga geçen çoğunluğun birden Emre'yi kahraman yapmalarına alışamadım. Umarım Emre de Semih gibi ilk 11'in değişmezlerinden biri olur, ama gerçek şu ki daha o konuma yakın dahi değil.

Elmander şu formuyla devam ederse Şampiyonlar Ligi için de yeterli bir oyuncu. Hakan Şükür'den beri bu kadar "komple" bir forvetimiz olmamıştı. Emre'ye imparator yine formayı verecektir bu hafta, gerisi kendisine kalmış.

Taiwo gelsinde herkesin dedigi gibi kontenjan sorunu var.

3 buyuklerin forveti ve ofansif oynayan oyunculari hep yabanci. Demekki burda sikinti var.

Kaliteli Yerli Forvet,Kanat yok denecek kadar az!

Muslara,Melo,Eboue 11de geriye 3 tane yabanci hakkimiz kaldi.

Biri Taiwo Digeri de Kanatlardan biri olmak zorunda.

Forvete Eren Derdiyok'u alabilsek Sag ve sol kanatlara tas gibi genc yabanci/yerli(alt yapi!) muthis takim kurariz

Alabilsek Omer Toprak,Taiwo,Eren,Tore muthis olur.

Cok fazla hayal kuruyorum degilmi :D.

Bizim yönetimin nasıl bir planı var acaba? Muslera veya Ujfa'yı elden çıkartmayı düşünüyor olabilirler sezon sonunda.

Muslera

Eboue - Ujfa - Semih - Taiwo

Melo

Muslera

Melo

Kazım-Selçuk-Engin-Gökhan T.

Elmander​

Yeri gelir Eboue yerine Sabri, Taiwo yerine Çağlar veya Hakan'ı koyar ileriye yabancı oyuncu aldığımızda onları oynatır. Yani lig maçlarının bir çoğunda. CL'de zaten yabancı sınırlaması yok. Direk CL kadrosu yapmayı düşünüyor olabilirler fikrim yok.

ile 6 yabancı hakkından 5'i savunmaya gitmiş oluyor.

Cevap: Galatasaray'a Çizme'den Müjdeli Haber

--------------------Muslera------------------

Eboue--------Semih--------Ujfalusi-----Taiwo -- İstediğimiz kalitede yerli sağ-sol bek yok.

Kazım--------Melo----------Selçuk------Engin-- Servet+Balta+Para ile Alper-Olcan alınsın. Hamit sezon sonu ancak olur gibi.

------------------Elmander------------------ Elmander'i yedek düşünemiyorum

-------------------Sercan------------------ Ben beğeniyorum. Elmander ile uyumları güzel.

Alper-Olcan ve Hamit alınırsa Baros(Yeni Forvet)-Elmander-Sercan rotasyonla ya da beraber olur.

--------------------Muslera------------------

Eboue--------Semih--------Ujfalusi-----Taiwo -- İstediğimiz kalitede yerli sağ-sol bek yok.

Kazım--------Melo----------Selçuk------Engin-- Servet+Balta+Para ile Alper-Olcan alınsın. Hamit sezon sonu ancak olur gibi.

------------------Elmander------------------ Elmander'i yedek düşünemiyorum

-------------------Sercan------------------ Ben beğeniyorum. Elmander ile uyumları güzel.

Alper-Olcan ve Hamit alınırsa Baros(Yeni Forvet)-Elmander-Sercan rotasyonla ya da beraber olur.

Taiwo iyi oyuncu ama kontenjan sorunu var.Birde bu takımda en önemli eksik 2 kanat oyuncusu.Taiwo alınsın ama kim çıkacak bu kadrodan.Baros kesilmez bu kadrodan elmandere iyi alan açıyor.İkisi uyumlu oldu

Muslera

Melo

Kazım-Selçuk-Engin-Gökhan T.

Elmander​

Yeri gelir Eboue yerine Sabri, Taiwo yerine Çağlar veya Hakan'ı koyar ileriye yabancı oyuncu aldığımızda onları oynatır. Yani lig maçlarının bir çoğunda. CL'de zaten yabancı sınırlaması yok. Direk CL kadrosu yapmayı düşünüyor olabilirler fikrim yok.

ile 6 yabancı hakkından 5'i savunmaya gitmiş oluyor.

Eboue bu takımdan en son çıkacak adamdır.2 maçta resmen 6 puan aldırdı.Sabri atamazdı o golleri.

arkadaslar yazdigim isimlerden hangisini tercih ederdiniz yada hangisi bize uyar.

guardado yas 25

cristian rodrique yas 26

kalou yas 26

malouda yas 31

arshavin yas30 bunlar sözlesmesi bitecek olanlar.

reyes yas 28

keita yas 30

Baros istikrarsız görüntüsüyle gözden çıkarılabilir.

1 maç var diğer maç sakat,, öbür maç da formsuz derken Barostan istenen verimi alamıyoruz. 2 senedir de değişen bir şey olmadı.

Kaliteli yabancılar alınmalı. Seneye Şampiyonlar Liginde olacağımız için kontenjanı sonuna kadar kullanmalıyız.

Taiwo kesinlikle alınması gereken bir futbolcu.. Çünkü sol kanatta da sıkıntı var. Balta bu sene iyi oynuyor ama formsuz dönemleri de olacaktır.. Sağ bekteki zenginlik sol bekte yok..

berbatov

drogba

lisandro lopez ;)

Drogbanın bu saatten sonra Galatasaray'da işi yok.. Geçenlerde Drogbanın menajeri "Bu saatten sonra maddi konular önemli, Drogba yaşayabileceği bütün başarıları yaşadı, bu nedenle en yüksek parayı kim verirse Drogba o kulübe gidecek" dedi.

Bu açıklamadan da anlaşılacağı gibi Drogba futbolu kafasında bitirmiş. Giderayak kimi yolayım hesaplarında.. Drogbayı bu saatten sonra ya Amerika ya da Katar ligi paklar..

son maçlada chelseayi taşıyan adam drogba ... fikirlerimin degiştigini söyleyebilirm . takımı atmosferi terimi görünce zaten havaya kesinlikle girer.. ama afrika kupası var. . sıkıntı olcak gibi .

Madem ki yerli lazim benim fikrim Hamit ve Gokhan Tore alinmali.

Baros istikrarsız görüntüsüyle gözden çıkarılabilir.

1 maç var diğer maç sakat,, öbür maç da formsuz derken Barostan istenen verimi alamıyoruz. 2 senedir de değişen bir şey olmadı.

Kaliteli yabancılar alınmalı. Seneye Şampiyonlar Liginde olacağımız için kontenjanı sonuna kadar kullanmalıyız.

Taiwo kesinlikle alınması gereken bir futbolcu.. Çünkü sol kanatta da sıkıntı var. Balta bu sene iyi oynuyor ama formsuz dönemleri de olacaktır.. Sağ bekteki zenginlik sol bekte yok..

Katılıyorum.

Taiwoya ek olarak sol kanada ozan ipek de alınabilir.

Üst Alt