Galatasaray'a Derbi Öncesi Piyango! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Derbi Öncesi Piyango!

5207235.jpg

Galatasaraylı taraftarlar, 22 Ekim Pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçını izleyebilmek için hem 3 maçlık, hem kombine biletlere akın etti.

Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçe derbisini statta izlemek adına kombineler ve 3 maç için sunulan bilet paketine yoğun ilgi gösterdi. Galatasaray’ın derbi nedeniyle yaptığı plan da böylece tuttu.

22 Ekim’de oynanacak Fenerbahçe derbisinde ‘bilet bulamama’ tehlikesi nedeniyle Galatasaray taraftarı, hem 3 maçlık pakete hem de kombinelere akın etti. 11 kategoride satılan 3’lü paket koltukların yüzde 60’ı tükendi.

Yeni Kombine Kararı

Kale arkası tribünlerinde boş tek koltuk kalmadı ve bu bölümler hem kombine hem de bilet satışına kapandı.

3 maç için 400-560 TL’den sunulan diğer kategorilerdeki koltuklar da tükendi.

Kombineye olan ilginin artması üzerine sarı kırmızılı yönetim yeni bir karar aldı. 40 bin rakamında kombine satışını kapatmayı planlayan Galatasaray, 41 binde durma kararı aldı.

Hürriyet

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Aferin çok iyi düşünmüşsünüz! Resmen adımızın hakkını veriyoruz. A.Ş şirket gibi yönetiliyoruz. Para önemlidir elbette ama her şey para değildir. Şehir dışından gelenlere büyük kazık. Ayrıca "üçünü al diğer iki maçı satarsın" diyen zekiler var. "Ticaretle uğraşmıyoruz. Biz taraftarız."

bizim burdaki gs dernegi benim arkadasa bir fb mac paketi sunmus
otobüs bileti gidis gelis, yemek falan, stada gidis ve mac bileti toplam 300 lira yapiyormus
koltuklar hangi bölümden bilmiyorum ama
deger mi degmez mi karar veremedim :/

300 Liraya, stadyumda ki yer cok dandik degilse fener maci icin deger.

ikinci kattan bir yerdir diye tahmin ediyorum ben kale arkasi
hafta sonu sorup sorusturup öyle karar verecegim
kendi arabamla gitsem nerden baksan 200 lira mazot masrafi tutar ve istanbulun trafik cilesi ve uykulu kullanmak da var
bu sekilde daha uygun stada gitmek
otobüsle istanbul bileti sadece 50 tl bizim burdan gidis gelis 100 lira yani

ikinci kattan bir yerdir diye tahmin ediyorum ben kale arkasi
hafta sonu sorup sorusturup öyle karar verecegim
kendi arabamla gitsem nerden baksan 200 lira mazot masrafi tutar ve istanbulun trafik cilesi ve uykulu kullanmak da var
bu sekilde daha uygun stada gitmek
otobüsle istanbul bileti sadece 50 tl bizim burdan gidis gelis 100 lira yani

Şöyle bişey var stad içinde kötü diyebileceğimiz yer yok aslında. Her yerden çok güzel görüntü var, ama kale arkasında ve üst katlarda sahada ki oyunculara baskı yapamıyosun sadece keyifle maçını izliyosun.

Sahaya yakın olan alt katlar oyuncularla diyalog açısından güzel oluyo

Şöyle bişey var stad içinde kötü diyebileceğimiz yer yok aslında. Her yerden çok güzel görüntü var, ama kale arkasında ve üst katlarda sahada ki oyunculara baskı yapamıyosun sadece keyifle maçını izliyosun.

Sahaya yakın olan alt katlar oyuncularla diyalog açısından güzel oluyo

ben 3 sene önce gitmistim sahaya cok yakin bir yerden izlemistim maci
burak ve sabriye cok söven vardi
hepsini de duyuyorlardi :asd:

ben 3 sene önce gitmistim sahaya cok yakin bir yerden izlemistim maci
burak ve sabriye cok söven vardi
hepsini de duyuyorlardi :asd:

Bursa maçına gitmiştim geçen sezon o doğu alt bölüme, sabri her atak yaptığında top kestiğinde 10-15 kişi bağırıyo ''helal olsun sabri reyizz'' filan diye. Buda her taraftar bağırdığında karşılık veriyodu sağolun gibisinden :D

Yani o alt katlarda normal sesle konuşsan futbolcu duyuyo o anlamda bizim stadın sahaya yakınlığını baskıyı filan beğeniyorum

Üst Alt