Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...


Bilindiği üzere Galatasaray'ımızın 2009-2010 Sezonu formaları 27 Temmuz 2009 akşamı , Saat: 20:30'de bir törenle tanıtılacak...

Bu kapsamda tüm üyelerimizi yeni sezon formalarıyla çektirdikleri fotografları bu konuya bekliyoruz...
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenTamam.Ben formayı alınca facebook'a koymaya çalışacağım.Oradan alır arkadaşlarımız.
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenAllah izin verirse 2 hafta icinde Istanbulda olacagim o zaman aldigimda buraya eklerim.
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve Benevet güzel bir konu,ama Gsstore daki rehabetten en az 1 hafta alamayız heralde :)
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenBen Cıktıgı Gunun ertesi gunu almaya gidecem ama eflatun (mor) formayı degil..
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenKırmızı forma çıkacaksa mutlaka alacağım ...

Hali hazırda 4 tane parçalım var zaten parçalı almayı düşünmüyorum..

Eflatun formayı beğenirsem alınırım...

------------------------------------------------------------------------------

Bu topağa ilgi gösterelim :)
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenBen iki tane parçalı alacağım. Biri Arda forması diğerinede Deco yazdıracağım. Ama o günlerde Çeşme'de olacağım ve uzun bir süre internetten uzak kalacağım için resimleri sonra koyarım.
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenBir tane alıp çektirip buraya ekliyeceğim tabi Çanakkaleye nezaman gelir orasını Allah bilir x)
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenHocam bu yil bir tane Arda formasi kesin aliyorum da digeri transfere bagli..Belki de diger hakkimi sene icinde cikacak olan Kirmizi ya kullanirim..Asil sorunum benim baska:confused: Benim formanin fotosunu cekip koyacak dijital materyalim yok :)
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenIzine gidecegim kesin degil. Ama gidemezsem ablamlardan siparis ettirecegim.

Bakalim, hele bi ciksinlar merak ediyorum formalari.
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenHocam telefon varda kamerasi da varda PC ile Telefonumu bir araya getirecek materyal yok.Telefon biraz eski oldugundan USB ile baglama kablosu piyasada yok.:(Neyse olmadi bi sekilde posta yoluyla falan atarim sana :pBir arkadaşın kendi telefonundan çeksin sana atsın msn yada mail ile :)
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenHocam telefon varda kamerasi da varda PC ile Telefonumu bir araya getirecek materyal yok.Telefon biraz eski oldugundan USB ile baglama kablosu piyasada yok.:(Neyse olmadi bi sekilde posta yoluyla falan atarim sana :pFormanı giy internet cafeye git, orda kamerayla fotonu çek. İmageshack'ten link al foruma yapıştır. Maksimum süresi 5 dakika, 6 olmaz. :cool:
 
Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve BenManisa'da Gsstore yok maalesef.En yakın zamanda İzmir'e gidip almak lazım...
 
Üst Alt