Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve Ben

Buyuk ihtimalle artik cok iyi bir forma ve cok sevdigim bir futbolcu olmadikca sadece urun alicam.

Hagi-Arda-Kewell-Aysel bu formalar yeterli,SIra Barca formalarinda.Ki zaten fenerin arma formasi uzerine forma cikartilsa nolur.bu seneyi geciniz.

Buyuk ihtimalle artik cok iyi bir forma ve cok sevdigim bir futbolcu olmadikca sadece urun alicam.

Hagi-Arda-Kewell-Aysel bu formalar yeterli,SIra Barca formalarinda.Ki zaten fenerin arma formasi uzerine forma cikartilsa nolur.bu seneyi geciniz.

Ogggg igrenc nasil begendin onlarin o formasini gerci renkler ve zevkler tartisilmaz ama:) cidden begendin mi :confused:

bu sene 3 tane forma alacağım...Kendime,Kızkardeşime ve babama...kendime aldığımın resmini koyarım buraya... hatta diğerlerini de koyarım...hatta alttaki ile şimdilik idare edin :D

ÜLKER----- ÜLKER-------ÜLKER

7 ---------10 ----------9

C E N K ----S İ N A N ---P E L İ N

size : M -----size : XL----size : S

evet ; ben ------ babam -----kardeşim :D

1 hafta sonra Avşa'ya tatile gidecegim,dönüş için param kalırsa 1 tane beyaz forma alacagım :)

Sezon ortasında çıkacak olan kırmızı formadan almak isterim ama taraftara satışa sunulacak mı bilmiyorum. Daha önce yine sezon ortasında çıkartılan kırmızı forma store da satışa sunulmamıştı. Parçalı alırım bu sezon.....

ben bır tane bu sezon bır tane gecen sezon forması alacam gecen sezon forması almadım turuncu forma alacam yenı forma ıse cubuklu alırım

Ben kaleci almayı planlıyorum tabii güzel olur ise yoksa normal forma...

Mor Formayı büyük ihtimalle alacağım . Babama bağlı ne zaman Capitol'e gidersem :D

arkadaslar cuma itibari ile işten çıkartıldım.yinede mor almaya çalışacağım.

gsstore ye suanda zar zor girdim hemen mor formayi almak istiyordum ama sadece parcali satisda suanda biri 82 biri 54 tl ve ikiside ayni alla alla:D:D

acaba mor formanin satisa cikmama ihtimali varmi ? cikacaksa ne zaman cikacak ?

Üst Alt