galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular

Cevap: Galatasaray'a faydalı olabilecek bazı genç futbolcular...

Junior Stanislas. Internette video zor bulunur ama genc, yetenekli kanat oyuncusu. West Ham United'da oynuyor ve 20 yasinda. Guclu fizik, suratli ve dribblingleri cok iyi bir oyuncu.

[video=youtube;KXhWxGVPPs0]https://www.youtube.com/watch?v=KXhWxGVPPs0[/video]

Junior Stanislas. Internette video zor bulunur ama genc, yetenekli kanat oyuncusu. West Ham United'da oynuyor ve 20 yasinda. Guclu fizik, suratli ve dribblingleri cok iyi bir oyuncu.

[video=youtube;KXhWxGVPPs0]https://www.youtube.com/watch?v=KXhWxGVPPs0[/video]

West Ham'de Zavon Hines daha iyi. Gecen sezon 16 macta 7 gol attı. Hız, teknik, dribbling aynı Dolas :asd:

Aynen :asd::asd: Gsscout'sin Mete hic yazdigim isimleri yazmiyon leng:asd:

Bu cocukta cok iyi. Evet arada sirada Japon futbolunu izledigim de oluyor :lol: Takashi Usami, Gamba Osaka'da oynuyor, 92 dogumlu 18 yasinda. 16 yasindayken gozume batmisti ozamandan beri ilgimi ceken genc bir oyuncu. Forvet arkasi ve forvet mevkisinde oynayabiliyor. Gecen sene 13 macta 6 gol atti, dribbling'leri cok iyi genc bir yetenek. Kagawa etkisi yaratabilir.

[video=youtube;GiyPW3XssqM]https://www.youtube.com/watch?v=GiyPW3XssqM[/video]

Japon Ligi demek ki en iyi tekmeden kendini sakınanın yıldız olduğu bir lig :)

Emre Çolak gitsin orda süperstar olur demek ki..

Demek istediğim Emre'den bir artısını göremedim..

Kaleye Alex Smithies

Orta sahaya Jack Rodwell

Forvete Andy Carroll

Jorge Chula, Porto'un altyapisindan, 1990 dogumlu 20 yasinda genc Portekizli. Su an VVV Venlo'da ( Honda'nin eski takimi) kiralik oynuyor ve Hollanda liginde dikkat ceken bir oyuncu. Sag kanat ve forvet mevkisinde oynayabiliyor. Suratli, teknik ve iyi orta acabilen bir genc. Tipik bir Portekizli. Bu forumda okadar abartilan Stijn Schaars'i ayiptir soylemesi AZ macinda g.t etti. Diyer maclarindada etkili bir oyuncu. VVV Venlo'un Chula'yi almaya gucu yetmesede Twente/PSV veya Ajax'in yeter ve ilerde Suarez/Ruiz etkisi yaratabilir.

[video=youtube;lIRocMAfRO4]https://www.youtube.com/watch?v=lIRocMAfRO4[/video]

Ninis müthiş oyuncu ama çok zor olur transferi.Ancak Servet+Elano+bir miktar parayla belki olur transferi ama o bile zor.

Ninis müthiş oyuncu ama çok zor olur transferi.Ancak Servet+Elano+bir miktar parayla belki olur transferi ama o bile zor.

O kadar da değil.Hem Servet, hem Elano hemde üste para ha. Pff..

Bir sayfa önceki çekik gözlüyü beğendim.Cidden bir Kagawa etkisi yaratacak cinste.Caponlardan bir de Ryo Myaichi diye bir gızan var, büyük oyuncu olacak diyorlar.

Ben ise Yann M'vila'yı öneriyorum.Müthiş katkı sağlayacak bir isim.

O kadar da değil.Hem Servet, hem Elano hemde üste para ha. Pff..

Bir sayfa önceki çekik gözlüyü beğendim.Cidden bir Kagawa etkisi yaratacak cinste.Caponlardan bir de Ryo Myaichi diye bir gızan var, büyük oyuncu olacak diyorlar.

Ben ise Yann M'vila'yı öneriyorum.Müthiş katkı sağlayacak bir isim.
Ninis Pana'nın Arda'sı üstelik daha 20 yaşında müthiş yetenekli.Bence değer.

Ninis için ManU haberleri dolanıyor, yeteneğine asla sözüm yok ki biliyoum nasıl bir oyuncu olduğunu.Ama orta sınıf takımların hemen hemen hepsinde direkt forma giyebilecek iki ismin üstüne para da verip alınması mantıksızlıktır.ManU 20 milyon verse birşey olmaz, ama bizim dediğin şekilde transfer yapmamız müthiş derecede sıkıntılı olur.Oyuncu ManU'da bekleneni veremezse hiçbirşey kaybetmez ManU, ama bizde bekleneni veremezse olacakları var sen düşün.

Ninis bence biraz fazla abartılan bir oyuncu. 4-5 kez izledim, yetenekli ama orta sınıf bir futbolcu.

Oyuncu aramaya gerek yok.A2 Takımında bir topçu var süper.İnşAllah Hagi görürde A Takıma alır.Adı Misimoviçmiş.

Hem Elano ve Servet 30'una yaklaştı hem de bu iki oyuncunun yıllık maaşlarından kurtuluyorsun. :)

Pana bence onun için en iyi kulüp.Müthiş görünmesinin bir nedeni de bu olabilir.Kalibresine uygun bir takımda forma giyiyor olması nedeniyle birçok kişiye -içinde bende varım- iyi oyuncu görünümü veriyordur.Eeğr söylenildiği gibi ManU'da iş yaparsa o zaman dersin ki ''cidden yetenekli oyuncu.''.Tıpkı Arda'nın geçmiş dönemlerde Galatasaray'da harikalar yaratıyor olması fakat yurtdışında aynı performansı gösteremeyeceğinin düşünülerek bir türlü transfer olamaması.

Üst Alt