Galatasaray'a İkinci Japon Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a İkinci Japon Geliyor!

Fatih Terim'den onay çıktı, Galatasaray'a ikinci Japon geliyor
Galatasaray, geçtiğimiz sezon devre arasında takıma katılan ve ikinci yarıda oynadığı futbolla teknik direktör Fatih Terim'in güvenini kazanan Yuto Nagatomo'nun ardından Japonya'dan bir transfer daha gerçekleştirmek için görüşmelere başladı.

0x0-fatih-terimden-onay-cikti-galatasaraya-ikinci-japon-geliyor-1529433707416.jpg

Gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Galatasaray'da transfer çalışmaları hızlandı. Sarı kırmızılı ekip, Nagatomo'nun ardından bir Japon oyuncuyu daha kadrosuna katmak için görüşmelere başladı.

Takvim'in haberine göre; gözlem ekibinin tavsiyesi üzerine Galatasaray, gözlem ekibinin tavsiyesi üzerine Portekiz Birinci Futbol Ligi ekiplerinden Portimonense'de forma giyen Shoya Nakajima için resmi transfer görüşmelerine başladı.

0x0-fatih-terimden-onay-cikti-galatasaraya-ikinci-japon-geliyor-1529433710017.jpg

Hücum hattının her iki kanadında oynayabilen Nakajima geçtiğimiz sezon Portimonense formasıyla 10 gol atıp, 12 asist yaptı.

Kulübü ile 2 yıl daha sözleşmesi olan 23 yaşındaki oyuncu için teknik direktör Fatih Terim'in olumlu görüş bildirdiği öğrenildi.

SABAH

Moderatör tarafında düzenlendi:
Serbest kalma bedeli 20 Milyon mus. Umarim iyi bir fiyata alabilirsek 1-2 büyük japon firmasi bizim 19/20 sezonu sponsorumuz olmayi ister. Bir de orda dostluk maci yapsak iyi olur. Tottenham zaten Son sayesinde ayni seyi kore de yapiyor.

Gel ulan gellll, Rodrigues satilirsa sen gel

YellowishFreshAdeliepenguin.gif

Adam japonya tarihinin en pahalı transferini yaptı. Önce 35e katara ordan bi yarısına porto ya geldi.

Kiralık opsiyonu olarak 8e falan anlaşabilirsek porto yla bu iş olabilir.

Acayip yetenek var izlemenizi tavsiye ederim

Ben bu adamı küçüklüğünden beri takip ettim. Yerel liglerde oynayarak japonya genç milli takımına kadar yükseldi. Bir bu çocuk bir de Taro Misaki'nin üstün performansı o dönem Japonya'nın genç takımının aldığı büyük başarılarının arkasında yatan gerçek nedendi. O dönem Japon genç milli takımı altn jenerasyon denilen bir kadro kurmuştu resmen. Oradaki çoğu oyuncunun çok iyi yerlere gelmesi bekleniyordu. Adını hatırlayamadığım kalecileri için Juventus konuşuluyordu. Sonra bir anda ortadan kayboldu. Ailesi çok zengin olduğu için profesyonel olmadığını duydum. Bir de topa çok sert vuran bir forvetleri vardı. O forvet aşırı agresif ve kavgacı olduğu için önemli takımların gözünden düştü.

Bu çocuk ise küçüklüğünden beri ayağından top eksik olmayan biri olduğu için top kontrolü çok iyi. Bir röportajını okumuştum annesinin japon medyasına verdiği; Bakkala giderken, merdivenleri çıkarken bile topla gezermiş. O yüzden ince bilek hareketlerine sahip, hızlı gelen paslarda top kontrolüne hakim. Ceza sahasının dışından ve içinden iyi vuruşları var. Aşırtma golleri çok ünlü. Aşırtmayı da falsalo verebiliyor yukarı doğru aşıp bir anda aşağıya doğru falso alıp kalecileri yanıltabiliyor.

Hayatı film olacak bir oyuncu resmen. Çok dürüst ve ilkeli bir karakter. İleride Japonya ile dünya kupasını kazanırsa şaşırmam, o kadar potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

Bu herifi hülleyle psg alacak diyorlardı Katara transfer olurken demek ki onlar da umudu kesmiş. İstatistiklere bakılırsa portoda da pek birşey yapamamış...

Serbest kalma bedeli 20 Milyon mus. Umarim iyi bir fiyata alabilirsek 1-2 büyük japon firmasi bizim 19/20 sezonu sponsorumuz olmayi ister. Bir de orda dostluk maci yapsak iyi olur. Tottenham zaten Son sayesinde ayni seyi kore de yapiyor.
Sponsor olayı aynen transfer gibidir beceri ister herkes beceremez elin japonu senin sikindirik ülke futboluna gelmez avrupalida gelmez anca sen kendini pazarliyacaksin sen arastiracan ugrasacan ozaman bulursun yabancı sponsor
Kendi gelsin diye beklersen aynen şimdiki gibi iskembeciler corbacilar gelir fazlası gelmez

Üst Alt