Galatasaray'a Kaan Ayhan'dan Şok Cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Kaan Ayhan'dan Şok Cevap!

080120170938068865102_2.jpg

Cim-Bom’un transfer etmek istediği 22 yaşındaki savunmacı Kaan Ayhan, yakın geleceğini Bundesliga’da gördüğünü söyledi, “Türkiye’deki üç büyüklerden birinde oynamayı hep istemişimdir. Ama kariyerimin sonunda olmasını tercih ederim” diye konuştu.

Stoper ve ön libero için Fortuna Düsseldorf’un 22 yaşındaki futbolcusu Kaan Ayhan’ı transfer etmeyi düşünen Galatasaray’a futbolcudan dolaylı olarak ret cevabı geldi.

Sözleşmesindeki, “1.5 milyon euroya serbest kalır” maddesinden dolayı sarı-kırmızılıların ilgi gösterdiği futbolcu, Bild’e konuştu, Bundesliga’da (Alman Ligi) devam etmek istediğini söyledi.

‘Fortuna’da mutluyum’

22 yaşındaki futbolcu, hakkında çıkan Galatasaray iddialarına açıklık getirdi. Milli takımda Fatih Terim’in yeni gözdeleri arasında yer alan futbolcu, “Bu konu hakkında medyada yazılanlar dışında bir şey bilmiyorum.

Sadece Türkiye’de bu tarz haberler çıkıyor. Türkiye’deki üç büyüklerden birinde oynamayı hep istemişimdir, ama kariyerimin sonunda olmasını tercih ederim. Yakın geleceğimi Bundesliga’da görüyorum. Fortuna’da mutluyum, kendimi çok iyi hissediyorum’’ şeklinde konuştu.

Fanatik

Mal herif. Böyle kisilerle Muhatap olu?oruz ya. Sinir oluyorum.

Kendini ne saniyor? FORTUNA Düsseldorfda oynuyorsun ... !!! Bayern Münihde degil.

Mal beyanı
Ağzını yüzünü bişey yapmak lazım böyle g*tü kalkıkların. Ulan sen kimsin ki kariyer sonunda gsde oynayacan? Bu halinle oynayamazsın. Kendini Emre Can falan zannediyor galiba kodumun alamancısı

zamaninda yildiray da benzer seyler diyordu

tabi yildiray o dönem bayer leverkusende oynuyordu

kaan gibi kahrolasi düsseldorf de degil

Geleceği parlak oyuncu türkiye liginin üzerinde. potansiyeline erişirse çok daha iyi kulüplerde oynacagi aşikar.
Süperlige gelmek istememesi mental kapasitesinin yüksek olduğunun bir kaniti

sent by note 7 #fireinthehole

Gelmesinde zaten.Tam bir yetenek fakiri.Garanti ediyorum Koray bundan çok daha iyi.İki maç milli takıma alındı diye hemen havalara girmiş.Zamanında Sercan Sararer de 2 maç milli takımda iyi oynadı diye 3 büyükleri reddettim,almanyada kalıp kariyerimi yükseltecem diye dolanıyordu.Şimdi yaşıyor mu öldü mü kimse bilmiyor.

Üst Alt