Galatasaray'a Lionel Carole Piyangosu!


Geçtiğimiz sezon başında 1.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Fransa’nın Troyes kulübünden transfer edilen Carole’a Avrupa’dan ciddi teklifler var.

Mali açıdan sıkıntılı dönemler yaşayan yönetime adeta piyango vururken, Premier Lig ekibi Crystal Palace’ın 7 milyon Euro’yu gözden çıkardığı iddia edildi.
S
por yorumcusu Şansal Büyüka, “Carole İngiltere’ye gidebilir. Teklif haberi kesinlikle doğru” derken, 25 yaşındaki sol bekin bir diğer talibinin ise Marsilya olduğu öğrenildi.
Fransa’nın köklü kulüplerinden Marsilya’nın Carole için 4-5 milyon Euro’luk bir teklif yapmaya hazırlandığı belirtildi. Başarılı oyuncunun Galatasaray
ile 2019’un Mayıs ayına kadar sözleşmesi var.
Fanatik

Lione-Carole-foto-galeri-8.jpg
 
Arkadaş parayı veren düdüğü çalar :asd22:


Şöyle pazarlık kızışsa aradan 10 milyon Euro filan gibi bir bedele satsak Carole'ü
 
Adamlarin bir sekilde piyasasi var begenmedimiz carole bile karla satabiliriz. biz hala üstüne para vererek göndermek zorunda kaldimiz yerlilerin pesinde kosalim. halbuki fransa ikinci liginde kim bilir kac tane böyle oyuncu buluruz.
 
Valla artık ciddi şekilde fransa 1. ve 2. ligine açılmamız gerekiyor boş adam çıkmıyor gibi Carole'ü bile 1.5'a alıp böyle 7 milyon gibi filan teklifler geliyor

Ne vardı şimdi Cyprien'i filan kapabilmiş olsaydık Fransa 2.liginden ...
 
Üst Alt