Galatasaray'a Onyekuru Müjdesi! Menajeri Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyekuru’nun menajerinden Galatasaray'a müjde gibi açıklama... İspanyol basınına konuşan William D’Avila, “Valencia, Sevilla ve Real Betis’ten teklif aldık. Ancak Everton, Henry Onyekuru’nun Galatasaray’daki gelişiminden memnun ve 1 yıl daha orada devam etmesini istiyor. Henry de Galatasaray’da devam etmek istiyor” dedi.

5cfe9fadae298b52262f4287

Galatasaray'ın Henry Onyekuru transferinde sıcak gelişme.. Şampiyonlukta büyük payı bulunan ve teknik direktör Fatih Terim’in “Mutlaka bizimle kalmalı” dediği Nijeryalı yıldız, önümüzdeki sezon da Galatasaray forması giymeye çok yakın.

Oyuncusunu pek çok kulübün istediğini doğrulayan D’Avila, “İspanya’dan Valencia, Sevilla ve Betis’ten teklif aldık. Espanyol da Henry Onyekuru’yu istiyor. Ancak Everton, Henry Onyekuru’nun Galatasaray’daki gelişiminden memnun ve 1 yıl daha orada devam etmesini istiyor. Henry de Galatasaray’da devam etmek istiyor” dedi.

Yeni teklif zamlı olacak
Bu sözler, Galatasaray’ın Onyekuru’nun 1 sene daha kiralanması konusunda yaptığı görüşmelerde son aşamaya geldiğini gösterirken, artık KAP açıklaması bekleniyor.
Cim Bom geçen sezon Onyekuru için 800 bin Euro gibi cazip bir kiralama bedeli ödemiş, oyuncuya da yıllık 1.2 milyon Euro ücret vermişti.

Sarı-Kırmızılılar, bu miktarın biraz üstüne çıkarak hem Everton’la hem de Onyekuru ile tekrar el sıkışmayı planlıyor.

31 lig maçında gösterdiği 14 gol, 5 asistlik performansla Onyekuru şampiyonlukta büyük rol oynadı.

Bu çocugu beğenmiyorum ama bi şekilde atıyor.Özellikle Garry gittikten sonra daha fazla atmaya başladı.Şansı yanında, doğru yerlerde hep var.Ama takım oyununa katkısı olmadıgını düşünüyorum.

Kuru iyi güzel de 2,25 kiralama bedelinden bahsediliyor böyle bir şey varsa gelmesin

Hem maaşını verecez hem bu kadar kiralama ücreti bir de opsiyon yoksa ne anlamadım bu işten ?

En mantiklisi. Beni de sinir ediyor ama adam hem gol atiyor hem de defansa yardim ediyor. Gecen senenin ustune %10 % 15 koysa yeter. Simdi bence Cagne'yi satip Ze Luis'i almaya calasalim.

Üst Alt