Galatasaray'a Piyango Vurdu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Piyango Vurdu!

Carole geçen sezon baya iyiydi ya geçen sene en kötü 5 milyonu falan görürdü ama şimdi bilemem o paraları asla görmez gibi

Bu sezon ise mala bağladı, rotasyonda tek olmasından kendini saldı mı yoksa teklif varda aklı başka yerlerde mi bilmiyorum ama bişey oldu herife

Güzel bir teklif gelirse satılsın

Muslera harici ederi verilince satılmayacak tek oyuncu yok bizde

gidecegi icin saldi o halde
anlasilmistir
R'das geçen sezon ile arasında dağlar kadar fark var
Burada hep gömüldü ama geçen sezon baya iyiydi 2.ligden geldi diye hor görülüyordu ama 1.5 m € fiyata alınmış muazzam bir transfer idi gecen sezon

Bu sezon ise bende savunmuyorum artık kendisini

Ya rotasyonda tek diye yada aklı başka yerde diye mala bağladı diyordum ki Cenk Ergün söyledi

Gidecek diye salmış kendini keko

Eğer gerçekten herhangi bir ingiliz takımı ciddi alıcıysa 5-7 milyon euro arası paralar gerçek olabilir championship takımları bile ciddi paralar harcıyor transfere

Linnes-Carole satılabilir Cavanda-Salih-Tarık-Sarbi filan gönderilebilirse 3-4-3 sisteminin kanat/beklerine 2 tane ciğersiz kaliteli eleman alabiliriz ...

Bu sezon kötü de bence 3'lü savunmanın solu için resmen biçilmiş kaftan. Adam zaten stoperde oynuyordu. Hem stoper özellikleri var hem de çok atletik, ayağı da düzgün. Bence satılmamalı kanatlarda zaten bekten ziyade kanat özellikli futbolcuları kullanıyor Tudor.

Yoksa Carole reistir, adamdır.

Geçen sezon Poldi ike birlikte öne çıkan nadir adamlardan dı.

Umarım iyi para kazandırır ama ben pek inanmıyorum açıkçası Dursun ve haramilerinin böyle bir işi becerebileceğine.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Can Büyük oyuncu/hoca sevme algoritması;

Aysalvari bir oyuncu mu,Batı Avrupa ile ilişkisi var mı?Evetse sever.Yoksa;

Yerli ise sevmez.
Balkanlardan veya Doğu Avrupa'dansa kem küm eder.
Afrikalıysa veya Amerikalıysa sever. (Chedjou gibi istisnalar hariç.)

Can Büyük oyuncu/hoca sevme algoritması;

Aysalvari bir oyuncu mu,Batı Avrupa ile ilişkisi var mı?Evetse sever.Yoksa;

Yerli ise sevmez.
Balkanlardan veya Doğu Avrupa'dansa kem küm eder.
Afrikalıysa veya Amerikalıysa sever. (Chedjou gibi istisnalar hariç.)

Yanlis algoritma.

Cavanda da afrikali onu da sevmiyorum. Dany yi de sevmezdim, Eboue'yi severdim Drogba'yi severdim Chelsea macinda yatmasi beni deli etse de.

De jong, Donk, Josue, bunlari da sevmiyorum.

Yanlis algoritma.

Cavanda da afrikali onu da sevmiyorum. Dany yi de sevmezdim, Eboue'yi severdim Drogba'yi severdim Chelsea macinda yatmasi beni deli etse de.

De jong, Donk, Josue, bunlari da sevmiyorum.

Onları unuttuk,Cavanda Donk Josue Dany falan Süper Lig'den geldikleri için sevmiyorsun.

De Jong'u sevmemene şaşırdım bak burada yanıldım. :D

Üst Alt