Galatasaray'a takipsizlik kararı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a takipsizlik kararı

Cevap: Galatasaray'a takipsizlik kararı

Takipsizlik; araştırılmaya değer bir konu olmadığı anlamına gelir.

Serdar Dinçbaylı'nın yazısı Galatasaray'la ilgili savcılığın soruşturma açmasını gerektirecek bir durum bulunmadığı anlamına geliyor.

E tamam? :eek:

Millet neden sallıyor şimdi bu başlıkta bu adama veya fanatik'e anlayamadım hala.

gazete yazısı = kırmızı görmüş boğa etkisi :D

Bizim icin artık ne dedikleri önemli değil,sizi seviyoruz deseler bile bundan sonra fayda etmez,silinecek olanı sildik,seneye haberlerde Bank Asya'ya yatırım yapsınlar bence,biz onlara malzeme vermeyeceğiz :D

Haberin ne dediği gazetenin kalitesini değiştirmezki. Hakkımızda iyi birşey yazılınca doğru, kötü birşeyde yalan demek olmaz. Fanatik dandik bir gazete, klasik deyimle masa başı haber yapıyorlar. Bu yüzden dikkate almamak lazım o gazetede çıkan haberleri, iyi ya da kötü.

Haberin ne dediği gazetenin kalitesini değiştirmezki. Hakkımızda iyi birşey yazılınca doğru, kötü birşeyde yalan demek olmaz. Fanatik dandik bir gazete, klasik deyimle masa başı haber yapıyorlar. Bu yüzden dikkate almamak lazım o gazetede çıkan haberleri, iyi ya da kötü.

febe liler fotospor gibi dandik ötesi bi gazeteyi baştacı yapıolar :asd:

Nerde klüpten resmi açıklama? Medya halen bizde olayların içindeymişiz gibi gösteriyor. Resmi site net ve sert mesaj vermedikçe bu kuşlar öter.

bizleri takip edebilseydiniz zaten ne bu ülke futbolu bu halde olurdu ne de siz

Galatasaray , fenerbahçe gibi mafyöz bir kulüp değil...O yüzden açıklamalarda dahi belirli bir seviye korunuyor..

Aslında açıklamadan ziyade kulübün ismini karalayan ve borsada maddi kayba uğratan bu medya denen seviyesizler için hukuki yollara başvurmak en iyisi. Onlar gibi seviyesizleşmek bize yakışmaz.

usta ozaman basından şikayet etmeyecez yalan haber yaptıklarında. hukuki yollarla kim nereye ulaşmışki çok fazla bi örneği yok.

ben resmi siteden tehdit edilsin demiyorum gereken en sert cevap verilsin okadar. lütfenlerle falan önüne geçemeyiz. hiç yapmasın açıklama daha iyi bence.

usta ozaman basından şikayet etmeyecez yalan haber yaptıklarında. hukuki yollarla kim nereye ulaşmışki çok fazla bi örneği yok.

ben resmi siteden tehdit edilsin demiyorum gereken en sert cevap verilsin okadar. lütfenlerle falan önüne geçemeyiz. hiç yapmasın açıklama daha iyi bence.

Anladım ben senin demek istediğini fakat bu medyaya karşı daha caydırıcı bir eylem üzerinde durulmalı diye düşünüyorum. Bunlar kafaya koymuşlar,biz sert açıklama da yapsak açıklamayla kalacak yine.Sert açıklama yapalım tamam ama bu açıklamayı yaparken o zaman yanına da "bir dahaki asılsız haberlerle kulübümüzü yıpratmaya çalışan ve dolayısıyla borsada ortaya çıkan spekülatif hareketlerle bizi maddi kayba uğratan kişi ve kurumlar hakkında hukuki yollara başvuracağız" tarzında bir enstrümanı da devreye sokarsak bu daha caydırıcı olacaktır diye düşünüyorum

Üst Alt