Galatasaray'a takipsizlik kararı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a takipsizlik kararı

Bülent Tulun'la Adnan Polat arasında olduğu iddia edilen bir yazışma yüzünden başlatılan soruşturmada, yapılan incelemelerin ardından takipsizlik kararı verildiği öğrenildi.

Galatasaraylılar, 4 Ağustos sabahına şok eden bir haberle uyanmıştı. Bülent Tulun’un, Adnan Polat’a yazdığı bir mektupla ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında, Florya Metin Oktay Tesisleri, Türk Telekom Arena, Adnan Polat’ın ofisi ve eviyle, Bülent Tulun’un evinde aramalar yapılmıştı. Aynın günün akşamı Bülent Tulun emniyette ifade vermiş, çıkışta da, “Arabamla geldim, arabamla gidiyorum” diye konuşmuştu. Önceki gün de Adnan Polat emniyete gelip ifade vermiş, mektuptan yeni haberi olduğunu belirtmişti. Hem Polat’ın, hem de Tulun’un ifadelerinde, birbirlerinden habersiz olarak benzer şeyler söylemesinin ve incelenen belgelerde herhangi bir suç unsuruna rastlanmamasının ardından, bu konuyla ilgili olarak takipsizlik kararı verildiği öğrenildi. Bu arada emniyet güçlerinin yaptığı incelemede, son 3 ay içerisinde 21 milyon Dolar harcandığı ancak bunun 20 milyon Dolar’lık bölümünün kaydı olduğu tespit edilmişti. Aradaki 1 milyon Dolar’ın, kısa vadeli borçlar için ödendiği ve gerekli yerlerden faturalar alındıktan sonra bunların da polise teslim edileceği kaydedildi.

Serdar Dinçbaylı

Cevap: Galatasaray'a takipsizlik kararı

Yönetimden okkalı bi açıklama gelmesi lazım.Gerekirse küfür içersin.Biz sustukça bunlar iftira atmaya devam edecekler çünkü

Hakikaten yeter çok sert bir açıklama falan gelmeli. Adnan Polat neden konuşmuyor bu konuyla ilgili onu da çok merak ediyorum. Gerçi Başkanken de mütemadiyen bizi ezdirirdi birilerine ama bu konu farklı.

Hakikaten yeter çok sert bir açıklama falan gelmeli. Adnan Polat neden konuşmuyor bu konuyla ilgili onu da çok merak ediyorum. Gerçi Başkanken de mütemadiyen bizi ezdirirdi birilerine ama bu konu farklı.

Bütün bunların arkasında Aziz var.Avukatının yaptığı açıklamalara bi bakın feneri savunmaktan çok bize çamur atmaya çalışıyo ş.rfsiz

Öyle bir ayar verilmeli ki bu satılmış medyaya tek büyüğün kim olduğunu anlasınlar artık.

Herkesten teker teker hesap sorulmalı Bir ton belge varken şike muhabbetine yöneticileri baskanları tutuklarken Belge yok diyenlerden baslanmalı 8-0 muhabbeti yapan okumus ama adam olamamıs serefsiz avukatlardan bitirilmeli burunlarından getirmeliyiz bu kadar basit degil camur at izi kalsın. Kendileri bunca suca ragmen magdur yüzsüzlügün böylesi

Kanunen adli yargılama geriye doğru yapılamayacağından, hukuka aykırı bu tip bir suçlamanın nedeni de şikeci damgası yemiş malum kulübün kompleksi ve ezikliğinin sonucudur.

Ayıplı bir eylem olsa bile o an suç kapsamında değilse, eyleme ceza verilmesi hukuken suçtur...Çünkü o an suç olmayan bir eylem yapılmıştır ve kişiler veya kulüpler bu eylemi gerçekleştirirken suç olduğunu bilmezler. Adli yargılama geriye doğru yapılamaz...(Genel)

Tazminat davası da açılmalıdır. Çünkü borsada da kayıplarımız oldu. Bunun hesabı sorulmalıdır,medya zıvanadan çıkmıştır !

Tühh.. Basın sadece 2 gün üstümüze gelebildi :sad007: !!

Bizi diğer ahlaksız kluplerle karıştırmayacaksınız! Biz GALATASARAY'ız...

valla yönetim açıklama yapmazsa ben art niyet ararım arkadaş.ayrıca fanatik pek güven vermiyor haber kesinmi acaba ? emniyetten teyit ettirebilecek polis arkadaş varmı acaba ?

bu eziklerin yeni taktiyi.Gs´da pisliyin icerisine sokalim.2005-2006-da bir sey bulamiyinca.8-0 pesindeler,ama yine avuclarini yalarlar.beni ve bir cok GS üzen sey ismimizi kullanmalri.yönetim acilen bir seyler yapmali.yoksa su kuslar yukaridan üzerimize kakalarini yapmaya devam edecek.

Kaynak isterse totomac olsun bize fatura yuzunden sike yaptırımı yapamazlar en kötüsünden düşünsek sahtecilikten ceza alır kişiler yani öyle yada böyle bizim alakamız yok sikeyle o yuzden herkese temiz bir ayar cekmemiz lazım

Üst Alt