Galatasaray'a Transferlerden 53 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Transferlerden 53 Milyon Euro!

Bu tablonun neyini beğenmiyorlar anlamadım muazzam zamanında cavandadan zarar etmeyeceğiz diyordum yok yaa salla dursuncu diyorlardı etmedik kar ettik

Nesini beğenelim o tablonun aldığımız fiyata sattık Ndiaye dışında.

Ben sana direkt zarar yazanları söyliyim

Ched
De jong
Lato
Yasin
Tolga
Salih Dursun

Hepsinde full zarar ettik aldığımız fiyata sattığımız 3 4 oyuncu için tabloyu beğenecez öyle mi.

Nesini beğenelim o tablonun aldığımız fiyata sattık Ndiaye dışında.

Ben sana direkt zarar yazanları söyliyim

Ched
De jong
Lato
Yasin
Tolga
Salih Dursun

Hepsinde full zarar ettik aldığımız fiyata sattığımız 3 4 oyuncu için tabloyu beğenecez öyle mi.
Valla Aysalın Meleklerine göre çok çok iyi Çamdallar, Selçuklar, Adililer, Hajrovicler, Burdissolar, Ontiveirolar...

Kime teklif gelmez de kalirsa bir yerlere konur oynarlar

Sagda linnes , ortada ozan var yanina gokay var , sola nagatomo var omer var

Ortada fernando ndiaye var , belhanda feghouli var , onyekuru var

Ileride sinan var mugdat var

Daha da adam vardir kadroda aklima gelmeyen ..

peki bunlar sakatlanirsa, ki ihtimal yüksek, takimda yedek olarak kim kalacak?

peki bunlar sakatlanirsa, ki ihtimal yüksek, takimda yedek olarak kim kalacak?

Altyapi . Simdiden profesyonel yapip lisans cikarsinlar

Yani hem para harcamasinlar hem sampiyon olsunlar ... derdim o

Hem para harcamamak hem de avrupadan basari demek mesela . O 5% ihtimal . Ama herkesin guclerinin yakin oldugu bu ligde maddi risk almaya luzum yok

Ya yöneticilerimiz mal- vizyonsuz diye niye küçülüyoruz onu anlamıyorum. Küçülmek başarıya götürmez arge başarıya götürür.

Bugün danimarkadan yetişmiş 5 milyona satılmış adamlar 1 senede 25 milyon eurolara çıkıyorlar bunları oklamak gerekiyor bunun altında da scout yatıyor.

Sen 25 yaşındaki emreye 4 milyon gömerken adam 20 yaşındaki potansiyele bunu gömüp 1 sene sonra geri dönüş alıyor.

Bahanelerin arkasına saklanmaya gerek yok.

Danimarka-belçika liglerini analiz edip baksınlar adamlar 2 milyona alıp 2 sene işletip 20ye satıyorlar altyapıdan yetiştirelim diye bakmıyorlar futbol artık bu noktaya geldi bana kalsa altyapıyı komple kapatıp alt liglerden bir kulüple anlaşıp parayı oraya aktarırım çıkan oyuncularda ilk satın alma hakkını aldığın sürece yeterlidir bu anlaşma.

Ya yöneticilerimiz mal- vizyonsuz diye niye küçülüyoruz onu anlamıyorum. Küçülmek başarıya götürmez arge başarıya götürür.

Bugün danimarkadan yetişmiş 5 milyona satılmış adamlar 1 senede 25 milyon eurolara çıkıyorlar bunları oklamak gerekiyor bunun altında da scout yatıyor.

Sen 25 yaşındaki emreye 4 milyon gömerken adam 20 yaşındaki potansiyele bunu gömüp 1 sene sonra geri dönüş alıyor.

Bahanelerin arkasına saklanmaya gerek yok.

Danimarka-belçika liglerini analiz edip baksınlar adamlar 2 milyona alıp 2 sene işletip 20ye satıyorlar altyapıdan yetiştirelim diye bakmıyorlar futbol artık bu noktaya geldi bana kalsa altyapıyı komple kapatıp alt liglerden bir kulüple anlaşıp parayı oraya aktarırım çıkan oyuncularda ilk satın alma hakkını aldığın sürece yeterlidir bu anlaşma.
Küçülmek başarı getirir ünal babuş sağolsun büyüttü bir deliği

Kural basittir , zarar sekansinda isen kuculeceksin , surekli kazanc acikliyorsan buyu

Spor kulupleri zarar ederken buyumeye calistiklari icin hepsi iflas etti

Üst Alt