Galatasaray'a UEFA‘dan Sınırlandırmalar Gelebilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
"UEFA'dan sınırlandırmalar gelebilir"
Galatasaray'da geçtiğimiz günlerde gerçekleşenseçimli genel kurulda 2525 oy alarak sarı-kırmızılı camianın başkanlık koltuğuna yeniden oturan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu, bugün Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Törene Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Cengiz ve üyelere mazbataları takdim edildi.

Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan seçimde Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen genel kurulda 20 sandığın da sayım işlemi sona ererken, 2525 oy alan Mustafa Cengiz yeniden başkanlığa seçildi. Seçim yarışındaki diğer adaylardan Dursun Özbek 1361, Ozan Korkut 659 ve Ali Fatinoğlu ise 207 oy almıştı.
Törenin ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu. İşte Mustafa Cengiz'in mazbata törenindeki açıklamaları;
"Önceliğimiz çalışmak. Devamlı buraya gelip mazbata alıyoruz. İnşallah 3 sene görevimiz devam eder. UEFA ile prensipte anlaşmalar bitti."
"Detay konularda da anlaşmak üzereyiz. Fenerbahçemiz ve Beşiktaşımız UEFA'dan nasıl sınırlandırmalar aldıysa benzeri bize de uygulanacak."
"Beşiktaş gibi gruplarda iyi performans sergilersek 50 milyon Euro gelirimiz olur. Bu vesileyle Beşiktaş'ı da tebrik edeyim."
"Fatih hocamla dün 2 saat görüştük. 'İster transfer yapın ister yapmayın bizim için fark etmez. Biz hedefimize ulaşmak için çalışacağız. Dünyanın en rahat hocasıyım. Yedek kulübesine bakıyorum 2 oyuncum var fazla düşünmüyorum"

TRTSPOR

Ee zaten belli değil miydi? Men yoksa sınırlandırma illa gelecekti. Çok uçmaya gerek yok taraftar olarak. Bonservisi elinde olan veya ucuza kiralayabileceğimiz adamlara yönelmeliyiz. Rodrigues’i iyi paraya satarsak o zaman elimiz rahatlar ve transfere asılabiliriz. Ancak iyi miktara bir satış yapmadan bonservisli adam almak olası gözükmüyor.

yalan mi söyledi la bu bize

1f399.png
Mustafa Cengiz: "Hocamla 2 saat beraberdik, tebrik etti. Seçim zaten bitti herkes sevgili hocamı seçim enstrümanı gibi kullandı. Bir transfer stratejimiz var. Sınırlamalar var, bunun çerçevesinde hareket ediyoruz"

bunu eklememiş arkadaş

"Fatih hocamla dün 2 saat görüştük. 'İster transfer yapın ister yapmayın bizim için fark etmez. Biz hedefimize ulaşmak için çalışacağız. Dünyanın en rahat hocasıyım. Yedek kulübesine bakıyorum 2 oyuncum var fazla düşünmüyorum"

boyle dediyse bittik, agirdan alirlar transferleri nasilsa sampiyon kadro hoca memnun diye, bu defansla ortasahaylada sampiyonlar liginde 0 cekeriz

Hosgeldin sattigin kadar al donemi!!

Ne olur fiko gibi çine katara kakalayalim.

Yoksa biz 4 sene boyunca sattigin kadar al'ı kaldiramayiz.

Ee zaten belli değil miydi? Men yoksa sınırlandırma illa gelecekti. Çok uçmaya gerek yok taraftar olarak. Bonservisi elinde olan veya ucuza kiralayabileceğimiz adamlara yönelmeliyiz. Rodrigues’i iyi paraya satarsak o zaman elimiz rahatlar ve transfere asılabiliriz. Ancak iyi miktara bir satış yapmadan bonservisli adam almak olası gözükmüyor.
bonservisi elinde olanların bir çoğu da yaşlı gençleştirmek istiyorsak o oyuncularda olmaz yani bir kısmı en azından

Kısıtlama iyi. Bonservis verdik mi bokunu çıkartıyoruz. Biraz çalışıp kiralık ve bonservisi elinde topçular bulsunlar.

Lan hemen herşeyden nem kapmayın.Zaten sınırlandırma geleceği belli.Hiç cezasız kapatacagımızı düşünmediniz heralde.Sattığın kadar al yada maaş sınırlaması gelecek işte belli.Sattığın kadar olursa Garry satılır 25 e onun parası ile yine transfer yapılır.Kiralık oyuncu alınır.Sıkıntı yapacak bir durum yok.

Bu sınırlandırmaya herkes homurdanıyor aslında iyi birşey bu sınırlandırma olmasa kulüplerin borcu 4 milyar olur artık genç scout transferi olacak yada bonservisi elinde ucuz kiralık ta olabilir gidipte yaya toure lere falan yıllık 5 milyon verilmez en önemliside yüksek maaş alan çöplerden kurtulmak

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Menden kurtulduk diye oh diyeceğinize gelmiş düzgün adam alamayacağız diye ağlıyorsunuz. Normalde men gerektiren şartlar altında adam bizi menden kurtarmış siz hala eleştiriyorsunuz. Napsaydı yani UEFA? Siz kafa rahat para harcayın, sıkıntı yok mu deseydi? Ne olsa beğenmiyorsunuz arkadaş, harbiden ilginçsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maaş ve al-sat dengesi kulüp olarak bizim karımıza. Kan emiciler düşünsün. Bu işi gerçekten yapmak isteyen insanlar bu şartlarda gayet net takım kurabilir istedikten sonra he ama komisyon yoksa ben de yokum diyen tiplerse elbette olmaz ki bu durumda olmaması daha hayırlı zaten.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok iyi haber bence.En azından borçların bir kısmı ufak ufak kapatılır.Bonservisi elinde adam almayı beceremiyorduk,belki bu yolla onu da becermeyi öğreniriz.CL gitmek çok büyük koz bizi seçmeleri için zaten.Boşta ne kadar adam varsa listelensin.Büyük umut vaat edip elde patlayan,büyük liglerdeki adamlardan da kiralık alabileceklerimiz varsa sulanmamız lazım.Artık sürekli yüksek bonservis,yüksek maaş olayı istemiyorum ben.Taraftar da aç gözlülüğü bıraksın.CL gidiyoruz para gelecek,hemen 5-10 verelim 3-4 topçu alalım kafasını bıraksın herkes

Üst Alt