GSC Haber - Galatasaray’a Yeni Sponsor: GKN Kargo - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray’a Yeni Sponsor: GKN Kargo

Nelsson gitmek istiyor mu?

Erden Timur: "Geçtiğimiz maçtan önce kalmak istediğini söyledi. Fizikli bir oyuncu her sezon başında genelde geç açılıyor. Öyle şeyler olabiliyor."

Erden Timur: Kampta söylemiştim, Szymanski iyi bir oyuncu. 8-10 milyon bonservis de verilir ama belirli bir bonservisi verdiğiniz oyuncu genç yaştaysa maaş skalasının üstüne bir şey verince, o maaşla satmak çok zor.

Erden Timur: "Günay Güvenç'in transferi zaten internette yazıldı. Belli bir bonservis verilecek. Gaziantep'in, bizim kiralık vereceğimiz oyuncularla anlaşmasını bekliyoruz."

Erden Timur: "Sezon içi neler getirir götürür bilemem. Muslera çok değerli bir Galatasaraylı. Onun da kendi hayalleri var. Uğurcan ile herhangi bir ilgimiz olmadı."

Harbi para niye açıklanmadı

Kimse sponsorluk bedelini sormadı. İcardi Wanda'nın yarın kontrollerinde bir aksilik olmaz ise geliyor sanırım.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hersey konusulmus ama sponsor ne verecek o konuya girilmemis

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Törende para açıklanmıyor ki Kapa bildiriliyor sadece

Erden Timur: Kampta söylemiştim, Szymanski iyi bir oyuncu. 8-10 milyon bonservis de verilir ama belirli bir bonservisi verdiğiniz oyuncu genç yaştaysa maaş skalasının üstüne bir şey verince, o maaşla satmak çok zor.

Bu cümleye pek katılamıyorum. Szy çok genç bir futbolcu değil. Şu an aradığımız tipte bir oyuncu da sayılabilir. ( Dünkü maç ile alakası yok ) Ha potansiyelini gösterir gösteremez, sonrasında ise ne kadar yükseltir yükseltemez onu göreceğiz. Ben Zajc gibi olacağını düşünüyorum. Ha bir de Fener öyle ya da böyle hülle mülle ne denirse densin bir şekilde oyuncu satıyor. İşin o kısmı da var. Pek bu toplara girmemek lazım sanki. Onun dışında bence problem yok.

Üst Alt