Galatasaray'da 3,1 Milyon Euro'luk Doping! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da 3,1 Milyon Euro'luk Doping!

mustafa-cengiz-ve-abdurrahim-albayrak-tan-taraftarlara-ozur-hediyesi_b1eef.jpg

Galatasaray yönetimi Süper Lig'de oynanacak kritik Medipol Başakşehir mücadelesi öncesinde futbol takımına kritik bir ödeme yaptı.

Lider Başakşehir ile kritik 90 dakikaya çıkacak olan Galatasaray'da futbolcular, teknik heyet ve kulüp profesyonellerinin Aralık ayı maaşları hesaplarına yatırıldı.

Hem ligde kötü gidişe son vermek, hem de alınacak galibiyetle Başakşehir ile puan farkını 5'e indirmeyi hedefleyen Galatasaray'da, sarı kırmızılı yönetim Florya'nın sadece bu 90 dakikaya konsantre olması adına para dopingi yaptı.

Porto karşısında alınan 3-2'lik mağlubiyete karşın sarı kırmızılı takımın ortaya koyduğu futbol hem Terim hem de yönetimden tam not alırken, bu oyun ile ortamın Başakşehir deplasmanında sürmesi adına teknik heyet yoğun mesai harcarken yönetimde önemli bir hamle yaptı.

Galatasaray'da, öncelikle futbolcuların alacakları ödendi. Sarı kırmızılı oyuncuların tamamına 3.1 milyon Euro'luk ödeme yapıldı. 2019 öncesinde Galatasaray'da, sarı kırmızılı futbolcuların da bu ödeme ile alacakları sıfırlandı.

alacak sıfır ,futbol kısır

akşam düzelmezse izlediğimiz kısır futbol ,burayı şenlendiririz

up lamayı unutma Yusuf

Akşam feghouli'^nin iki kişiyi geçip eren'e attığı pasın arka direğe sekişini , rodrigues onyekuru duvar paslaşması sonrası eren'e atılan pasın duvar gibi geri dönmesi sonucu yediğimiz kontra atakta muslera'nın kırmızı kart görmesini izlemek isteyenler kaçırmasın.

Kimseye de kulak asılmıyor vallahi. Geçen günlerde "Galatasaray'ın oyuncuların alacakları için 16 milyon euro bulması gerekiyor bilmem kaç Ocak tarihine kadar." deniyordu. Yani iki haberden birisi yalan demek oluyor bu. Ya da ben bir şeyler kaçırıyorum.

Serdar Aziz e 1.8 milyon euroluk borcumuz yoktur! Yalan haberlere inanmayin! Yonetim kendini akilli zannedip belese rakiplere veririm diye bizi de oyuna getirmesin!

İyi böyle haberlerde medya ya haber edilmeye başlamışsa transfer yapamayacakları kesinleşti

Biz transfer yapamadık ama futbolcuların parasını ödüyoruz diyorlardı o da koskocaman bir yalan çıktı Serdar 'ın yaklaşık 2 mil.€ alacağı varmış 1 senelik parası bu Serdar 'ın

Bu adama 1 yıldır para ödenmiyor, Ozan 'ın menajerine para ödenmiyor yerine loca veriliyor Gomis 'in de alacağı varmış giderken ulan hani maaşları ödüyordu bu yönetim ?

Nereye gidiyor bu şampiyonluk gelirleri & şampiyonlar ligi gelirleri ?

Borcumuz azalmıyor
Transfer yapılmıyor
Futbolcuların parası ödenmiyor

Napıyorsunuz bu parayı ? adım gibi eminim yönetim kurulu tıkır tıkır alıyordur kendi paralarını ...

Üst Alt