Galatasaray'da Ali Fatinoğlu ve Ozan Korkut Canlı Yayında Buluştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Ali Fatinoğlu ve Ozan Korkut Canlı Yayında Buluştu

ermenilerle ve süryanilerle iş tutarak müslümanları arkadan vuran ermeni çeteleri ile iş tuttuğu gerekçesiyle teşkilatı mahsusa tarafından yolda öldürülen, doğu anadoluyu osmanlıdan koparmak isteyen Hüseyin Nesimi'nin torunudur...

Irkciligin iliklerden dokulen resmi

Bu Fatin oglu denen adami zerre kadar sevmedim. Tehlikeli bir tip. Empatisiz. Soguk. Surekli baskalarini desifre, lekeleme cabasinda ya da sanki hep birseyleri bazi gizli gercekleri aciga cikariyorum davasindaymis gibi gorunen adamdan uzak durun. bakiniz aziz yildirim.

Ama, dedesi degil Huseyin, Hitler olsa ne yazar?

Sen baban yuzunden bir is yerinden kovulmak ister misin?

Ya da oglunun senin yaptigin bir yolsuzluk veya hirsizlik yuzunden yargilanmasi veya senin gibi irkci biri tarafindan 'Ugur Guzel'in Turk torunu!' diye siniflandirilmasini dogru bulur muydun?

Bulurdun tabi. Ama sadece o kadarini yapabilirsin.

Okudugun risale-i nur safsatalari al yuvar ak yuvar ne varsa yok etmis sende. Beyninin bagisiklik sistemi yok olmus.

Bu Fatin oglu denen adami zerre kadar sevmedim. Tehlikeli bir tip. Empatisiz. Soguk. Surekli baskalarini desifre, lekeleme cabasinda ya da sanki hep birseyleri bazi gizli gercekleri aciga cikariyorum davasindaymis gibi gorunen adamdan uzak durun. bakiniz aziz yildirim.

Ya da oglunun senin yaptigin bir yolsuzluk veya hirsizlik yuzunden yargilanmasi veya senin gibi irkci biri tarafindan 'Ugur Guzel'in Turk torunu!' diye siniflandirilmasini dogru bulur muydun?

Okudugun risale-i nur safsatalari al yuvar ak yuvar ne varsa yok etmis sende. Beyninin bagisiklik sistemi yok olmus.
normal bir insanda hatta işadamlığı kariyerinde hiçbir etkisini görmez ama Galatasaray baskanlığı söz konusu olursa yaparlar. Şuan görür gibiyim malum bazı kanallardaki konuları.

fatin kesinlikle olmamalı.

bu arada yayını bulamadım bulan varsa atın da izleyelim.

Hayatımda risale-i nur gibi safsatalar okumadım bana çok liberal kalır nerenden uyduruyorsun yahu hem ırkçı diyorsun hem risale-i nur :)

Ya bu fatinoglu denen lavuk TT arenayi dugun salonu yapmak diye projesini aciklayan gerizekali degilmiydi ??

Birakin bu isleri. Boylelerini ciddiye almak GS taraftarina yakismiyor.

Sonuna kadar Mustafa Cengiz başkanı destekliyorum. Ancak eğer olur da bir olumsuz durum olursa kötünün iyisi olduğunu düşündüğümden ve de listesinin az biraz kaliteli olmasından dolayı Ozan Korkut'u isterim. Ama umuyorum ki gerçekleşmez bu ihtimal ve Cengiz başkan üç sene daha başımızda olur. Fatinoğlu Dursun'un sinir hastası versiyonu gibi. Dursun zaten belli bizlere cezadan daha beter. Bakalım neler olacak.

Üst Alt